TorrentĂłw: 143405      Ranga: Gosc               Stwórz konto Odzyskiwanie hasła


Kategorie
Filmy
 ⇒ DivX - XviD
 ⇒ RMVB
 ⇒ DVD-R
 ⇒ TV + Seriale
 ⇒ HDTV-HD
 ⇒ VCD - SVCD
 ⇒ x 264
 ⇒  3D
Gry
 ⇒ Gry PC
 ⇒ Gry Konsole
 ⇒ xbox360
Muzyka
 ⇒ Muzyka
 ⇒ Teledyski/Koncerty
Książki - Komiksy
 ⇒ E-Booki + Audio
 ⇒ Komiksy
Inne
 ⇒ XXX
 ⇒ Dla Dzieci
 ⇒ Sport
 ⇒ Pozostałe - Różne
 ⇒ Manga - Anime
 ⇒ GSM - PDA
Aplikacje
 ⇒ Windows
 ⇒ Linux + MacintoshDetale torrenta

Wielka Encyklopedia Zwierząt 01-30 [DVDRip.RMVB] [Lektor PL]
Kondycja:
Dodane: 03/04/2010
Rozmiar: 4.70 GB
Uploader: Anonimowy
seed(ów): 4
leecher(ów): 8
Pobrane: 2838

Ocena: N/A

Wstawka zawiera wszystkie 30 części z serii "Wielka Encyklopedia Zwierząt", każdy odcinek jest z polskim lektorem. Poniżej zamieszczam opisy niektórych odcinków

AFRYKA - SERENGETI
Jest jeszcze na Ziemi miejsce, gdzie stada dzikich zwierząt swobodnie biegają, a azyl znajdują największe populacje rożnych gatunków. Dzięki filmowi „Afryka – Serengeti” poznasz odwieczne prawo rządzące tymi terenami: roślinożerni żywią się roślinami, drapieżniki roślinożercami.Staniesz się świadkiem zjawiska „wielkiej migracji” sterowanej przez prawa natury: pory deszczowej i suszy. Poznasz obyczaje wojowników wschodniej Afryki – Masajów. Ta niezwykła podróż, oprawiona muzyka Hansa Zimmera – zdobywcy Oscara, dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń.
ALASKA - DUCH DZIKIEJ PRZYRODY
Film pokazuje niezrównane piękno dzikiej przyrody Alaski. Możemy podziwiać pękanie pól lodowych, przyglądać się powolnej odwilży wiosennej, czy spłoszonemu przez wilki, pędzącemu na oślep stadu reniferów karibu. Doskonale sfilmowane kadry ukazują nieprzebyte knieje i pola lodowe dalekiej Północy.
LAS TROPIKALNY
Lasy tropikalne są domem dla 70-80% wszystkich żyjących na świecie organizmów. Naukowcy nie zdążyli jeszcze poznać i zbadać większości z nich. Mimo iż są to lasy największe na świecie, to zajmują jedynie 6% powierzchni Ziemi...
WIELORYBY - giganty głębin
Wieloryby to ssaki, które całe życie spędzają w wodzie. Te morskie olbrzymy od zawsze symbolizowały tajemniczość i ogromną siłę natury. Melodyjne śpiewy rozbrzmiewające za każdym razem inaczej rozsławiły te zwierzęta o skrzydlatych płetwach.
WIELKA RAFA KORALOWA
Wielka Rafa Koralowa to jednocześnie najpiękniejszy i najbardziej niezwykły świat. Od wieków naukowcy próbują odkryć tajemnice tego świata, poddając go drobiazgowym badaniom.
NIEDŹWIEDZIE - OLBRZYMY TUNDRY
Niedźwiedzie to największe żyjące drapieżniki lądowe, ich rozmiary i wygląd budzą grozę i szacunek. Film w fantastycznych ujęciach pokazuje życie czasem czarujących i uroczych, czasem agresywnych i bezlitosnych, coraz bardziej zagrożonych przez cywilizację ludzką zwierząt.
ŚLADAMI WIELKICH REKINÓW
Film Śladami wielkich rekinów rozbudza nasze zainteresowanie tymi niezwykłymi zwierzętami, a kiedy przeczesujemy oceany w ich poszukiwaniu, towarzyszy nam nieodłącznie dreszcz emocji. Pokazane przez reżysera Mala Wolfe'a sceny są, prawdopodobnie, najlepszymi zdjęciami dokumentalnymi przedstawiającymi rekiny, jakie kiedykolwiek powstały.
ŚWIAT ZAGINIONY HARMONIA ŻYCIA
Schodząc do miejskiego kanału, dotrzemy do źródeł wody pitnej Nowego Jorku i świata żyjących tam miko-organizmów, popływamy w lesie wodorostów u wybrzeży Kalifornii i w końcu wkroczymy na kryjący się we mgle szczyt wenezuelskiego płaskowyżu, który zainspirował sir Arthura Conan Doyle'a do napisania powieści pt. Zaginiony świat.
KANION ZION - SKARB BOGÓW
"Skarb bogów" zabiera nas w podróż po tajemniczych zakątkach i oszałamiającej wysokości szczytach kanionu Zion. Wypełniające ekran fantastyczne obrazy czynią widza niemalże uczestnikiem odkrywczej podróży. Ukazują również piękno innych kanionów południowo-zachodniej części USA.
NARODZINY OCEANU- 4 MILIARDY ŻYCIA W OCEANIE
"Narodziny Oceanu" zapraszają nas na niezwykłą przygodę: 4 miliardy lat w oceanie,od powstanie życia do niesamowitego momentu, kiedy pierwszy kręgowiec wyszedł na suchy ląd i wkroczył na ścieżkę podboju kontynentów. Za pomocą fascynującego materiału filmowego, w którym zastosowano mikro- i makrokinematografię techniki filmowania stworzeń żyjących do dziś, "Narodziny oceanu" pokazują, jak formy życia różnicowały się od momentu pojawienia się pierwszych bakterii.
YELLOWSTONE
Podążaj za rwącym biegiem rzek, spotkaj się oko w oko z niedźwiedziami grizzly, zbadaj wnętrze gejzeru Old Faithful. Yellowstone to efektowny obraz jednego z najbardziej osobliwych i najciekawszych miejsc na naszej planecie. Widowiskowe piękno, spektakularne procesy geotermiczne oraz unikatowa fauna i flora decydują o niepowtarzalnym charakterze tego regionu.
INDIE- KRÓLESTWO TYGRYSA
Staniesz twarzą w twarz z tygrysem bengalskim i poznasz świat, w którym żyje ta zachwycająca bestia, stworzony przez specjalistów za pomocą techniki IMAX. Film ten jest inspirowany powieścią Jima Corbetta, człowieka, który był pionierem w poznawaniu kultury Indii. Wzbijesz się ponad szczyty krainy ambasadora Indii- tygrysa bengalskiego.
ŻYJĄCE DZIKO SZYMPANSY
W 1960 roku słynny antropolog, dr Louis Leakey wysłał 26-letnią Jane Goodall do Tanzanii, by badała zwyczaje szympansów żyjących w warunkach naturalnych. Odkrycia Jane Goodall zmieniły nie tylko naszą wiedzę na temat zachowania tych małp, ale też wpłynęły na ludzkie zachowanie wobec nich.
ATOL KURE
"Oceaniczne podróże" to wspaniała seria filmów dokumentalnych wyreżyserowana przez laureata nagrody Emmy Jeana-Michela Cousteau. Couastau i jego ekipa badają różnorodne środowiska oceaniczne na całej Ziemi - niebezpieczne i cudowne miejsca niedostępne dla większości ludzi.
Podobne torrenty
[RMVB] Wielka Encyklopedia Zwierząt - Wielka Rafa Koralowa (cz. 1/30) *2006* [FS.DVDRip.RMVB] [Lektor PL]
[RMVB] Wielka Encyklopedia Zwierząt - Antarktyka (cz. 29/30) *2006* [FS.DVDRip.RMVB] [Lektor PL]
[RMVB] Wielka Encyklopedia Zwierząt - Wieloryby (cz. 2/30) *2006* [FS.DVDRip.RMVB] [Lektor PL]
[RMVB] Wielka Encyklopedia Zwierząt - Yellowstone (cz. 17/30) *2006* [FS.DVDRip.RMVB] [Lektor PL]
[TV + Seriale] Wielka Encyklopedia Zwierząt - Niedźwiedzie (cz. 11/30) *2006* [FS.DVDRip.RMVB] [Lektor PL]
[RMVB] Wielka Encyklopedia Zwierząt - Narodziny Oceanu (cz. 3/30) *2006* [FS.DVDRip.RMVB] [Lektor PL]
[TV + Seriale] Wielka Encyklopedia Zwierząt - Ataki Rekinów (cz. 30/30) *2006* [FS.DVDRip.RMVB] [Lektor PL]
[RMVB] Wielka Encyklopedia Zwierząt - Zwierzęcy Detektywi (cz. 24/30) *2006* [FS.DVDRip.RMVB] [Lektor PL]
[RMVB] Wielka Encyklopedia Zwierząt - Zadziwiające Podróże (cz. 15/30) *2006* [FS.DVDRip.RMVB] [Lektor PL]
[RMVB] Wielka Encyklopedia Zwierząt - Łowcy Jadu (cz. 25/30) *2006* [FS.DVDRip.RMVB] [Lektor PL]
Szczegóły torrenta
Trackerhttp://tracker.torrenty.org:6969/announce
Kategoria:Filmy » RMVB
Dodane03/04/2010 06:04:29
Ostatnie Uaktualnienie22/03/2013 04:58:19
NIKT JESZCZE NIE DODAŁ KOMENTARZA

DODAJ KOMENTARZ
Więcej EmoticonWstecz

Żaden z opisanych na stronie plików nie jest przetrzymywany na serwerze. Administrator strony immortaltorrent.pl nie może ponieść konsekwencji prawnych za to co użytkownicy zamieszczają lub piszą na stronie.
Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy zobowiązani są do przestrzeganie tych zasad.
Rejestracja konta jest jednoznaczna z akceptacją zasad.

2018 © immortaltorrent.pl


Najlepsze strony Torrentowe