Torrentów: 147522      Ranga: Gosc               Stwórz konto Odzyskiwanie hasła


Kategorie
Filmy
 ⇒ DivX - XviD
 ⇒ RMVB
 ⇒ DVD-R
 ⇒ TV + Seriale
 ⇒ HDTV-HD
 ⇒ VCD - SVCD
 ⇒ x 264
 ⇒  3D
Gry
 ⇒ Gry PC
 ⇒ Gry Konsole
 ⇒ xbox360
Muzyka
 ⇒ Muzyka
 ⇒ Teledyski/Koncerty
Książki - Komiksy
 ⇒ E-Booki + Audio
 ⇒ Komiksy
Inne
 ⇒ XXX
 ⇒ Dla Dzieci
 ⇒ Sport
 ⇒ Pozostałe - Różne
 ⇒ Manga - Anime
 ⇒ GSM - PDA
Aplikacje
 ⇒ Windows
 ⇒ Linux + MacintoshDetale torrenta

Sonic Heroes
Kondycja:
Dodane: 12/05/2010
Rozmiar: 1.32 GB
Uploader: Anonimowy
seed(ów): 9
leecher(ów): 2
Pobrane: 31917

Ocena: N/A

wymagania sprzêtowe: Pentium 4 1.4 GHz, 256MB RAM, karta grafiki 64MB, 1.5 GB HDD

Sonic Heroes to PeCetowa konwersja rozbudowanej gry platformowo-zrêczno¶ciowej z konsol nowej generacji (PlayStation 2, Xbox, GameCube). Ca³o¶æ klimatycznie nawi±zuje do najlepszych czê¶ci serii z tytu³owym je¿em w roli g³ównej. Rozgrywkê cec*censored*e du¿a dynamika (rozmaite platformy, zakrêty, „kó³ka” w powietrzu, etc.), mnóstwo skoków czy podniebnych lotów (wyrzutnie, skocznie) oraz (ale to ju¿ rzadziej) si³owa eliminacja przeciwników.

Czarnym charakterem w grze po raz kolejny zosta³ z³owrogi Eggman (vel Robotnik), który wraz z zastêpami podleg³ych mu robotów/kreatur planuje opanowaæ bajkowy ¶wiat. Oprócz Sonica, rzucone rêkawice podejmuje tak¿e dwójka innych postaci: Knucles oraz Tails. Razem tworz± nieroz³±czny „Team Sonic”, za¶ ich zadaniem jest pomy¶lne przebrniêcie przez 14 zró¿nicowanych ¶rodowiskowo poziomów (plus kilkana¶cie mini-zadañ). Pomiêdzy kolejnymi bohaterami prze³±czamy siê w dowolnym momencie, zyskuj±c tym samym dostêp do innych umiejêtno¶ci. I tak, wybieraj±c na lidera zespo³u Sonica mo¿emy szybciej biegaæ i (jako kulka) atakowaæ wrogów. Knucles potrafi rozbijaæ na kawa³ki przeró¿ne przeszkody terenowe oraz miotaæ w oponentów fireballami. Z kolei Tiles zosta³ obdarzony moc± latania, przydan± w wielu sytuacjach.

Oprócz dru¿yny Sonica, programi¶ci z firmy SEGA postarali siê tak¿e o umieszczenie w grze trzech alternatywnych zespo³ów: „Team Dark”, „Team Rose”, „Team Chaotix” (w sumie daje to 12 ró¿nych postaci). Wprowadzenie tak du¿ej liczby bohaterów nie oznacza jednak wiêkszego zró¿nicowania rozgrywki. W praktyce cz³onkowie poszczególnych dru¿yn dysponuj± dok³adnie takimi samymi zdolno¶ciami, jak trójka znana z „Team Sonic”.

Oprawa graficzna Sonic Heroes budzi uznanie. Poziomy s± rozleg³e, dopracowane pod k±tem szczegó³ów (pe³ny trójwymiar, ¶wietnie dopasowana paleta barw), do modeli oraz animacji poszczególnych postaci tak¿e nie sposób siê przyczepiæ. Obrazu ca³o¶ci dope³niaj±: p³ynna animacja, tutorial dla pocz±tkuj±cych, klimatyczna ¶cie¿ka d¼wiêkowa (dynamiczne utwory, idealnie pasuj±ce do wirtualnych zmagañ) oraz tryb multiplayer (2-4 graczy; split-screen).
Podobne torrenty
[DivX - XviD] Company of Heroes: Oddzia³ bohaterów - Company of Heroes (2013) [BRRip] [XviD-MORS] [Lektor PL]
[Gry Konsole] Sonic The Hedgehog
[Gry Konsole] Sonic Unleashed [ENG]
[Gry Konsole] Sonic the Hedgehog [ENG]
[Windows] Sony Sonic Stage 4.3 [ENG]
[Muzyka] I N R I (Hol) - Ultra Sonic Hatestorm [mp3]
[Gry PC] Sonic Riders ENG + CRACK
[Gry PC] Sonic Generations (2011) [ENG]
[Muzyka] Sonic Youth-Jaccuse Ted Hughes
[Gry Konsole] Sonic Mega Collection+ [Multi5] [PAL]
Szczegóły torrenta
Trackerhttp://tracker.tntvillage.scambioetico.org:2710/announce
Kategoria:Gry » Gry PC
Dodane12/05/2010 11:05:57
Ostatnie Uaktualnienie20/10/2012 19:00:46
NIKT JESZCZE NIE DODAŁ KOMENTARZA

DODAJ KOMENTARZ
Więcej EmoticonWstecz

Żaden z opisanych na stronie plików nie jest przetrzymywany na serwerze. Administrator strony immortaltorrent.pl nie może ponieść konsekwencji prawnych za to co użytkownicy zamieszczają lub piszą na stronie.
Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy zobowiązani są do przestrzeganie tych zasad.
Rejestracja konta jest jednoznaczna z akceptacją zasad.

2019 © immortaltorrent.pl


Najlepsze strony Torrentowe