TorrentĂłw: 143327      Ranga: Gosc               Stwórz konto Odzyskiwanie hasła


Kategorie
Filmy
 ⇒ DivX - XviD
 ⇒ RMVB
 ⇒ DVD-R
 ⇒ TV + Seriale
 ⇒ HDTV-HD
 ⇒ VCD - SVCD
 ⇒ x 264
 ⇒  3D
Gry
 ⇒ Gry PC
 ⇒ Gry Konsole
 ⇒ xbox360
Muzyka
 ⇒ Muzyka
 ⇒ Teledyski/Koncerty
Książki - Komiksy
 ⇒ E-Booki + Audio
 ⇒ Komiksy
Inne
 ⇒ XXX
 ⇒ Dla Dzieci
 ⇒ Sport
 ⇒ Pozostałe - Różne
 ⇒ Manga - Anime
 ⇒ GSM - PDA
Aplikacje
 ⇒ Windows
 ⇒ Linux + MacintoshDetale torrenta

The Best of Fantastyka - 26 lat w pigułce - część 2 [PL]
Kondycja:
Dodane: 07/12/2008
Rozmiar: 683.81 MB
Uploader: Anonimowy
seed(ów): 1
leecher(ów): 3
Pobrane: 668

Ocena: N/A

Drodzy Czytelnicy "Fantastyki" i "Nowej Fantastyki"!
Drugi raz w tym roku zapraszamy Was w temporalną podróż przez 26 lat naszego pisma. Ta płytka to czerwona i zarazem niebieska pigułka, otwierająca drzwi do świata magicznej prozy, przytomnych recenzji i szkiców oraz intrygującej grafiki. W kolejnych 24 numerach znajdziecie świadectwo różnych czasów, ale także niestarzejącą się klasykę.
Oto polskie opowiadania - wyzwania: "Wynajęty człowiek", "Kompleks Hioba", "List z Dune", "Psychonautka", "Serce Mroku", "Bomba Haiseneberga", "Wampiry z Odrzykońskiej", "Zima w trójkącie bermudzkim", "Nie umieraj przede mną"... I zagraniczne perły: "Ballada o celnym strzale", "Olida", "Kiriniaga", "Rycerskość"... Wśród których są również pierwsze spotkania z legendami fantastyki - Loveoaftem bądź Conanem.
Sprawdźcie Państwo, jak działa dzisiaj pionierska kiedyś, burzycielska i przełomowa krytyka. Szkice: "Komiks i my", "Puste obrazy", "Piróg", "Krajobraz po zwycięstwie", a także redefiniująca gatunek dyskusja przeprowadzona na jubileusz XV-lecia pisma, pionierski trójgłos o fantastyce religijne) czy obszerne, życzliwe fantastyce wywiady - z Marią Janion z 1994 roku i z Karolem Irzykowskim (z 1926!).
Przypomnijcie sobie stare, ale jare stronice miesięcznika z lat osiemdziesiątych, z rozmazanymi kolorami i kiepskim drukiem. Spójrzcie potem na nowocześniej ?łamaną, lepszą poligraficznie "NF" z zachwycającymi galeriami (Moebiusa, Skarżyńskiego, Beksińskiego...) i towarzyszącymi im wywiadami. A następnie na stały dział filmowych i komiksowych premier. Ewoluują mody, pojawiają się nowe tytuły i postaci, ale istota pisma - towarzyszyć temu, co w fantastyce najważniejsze - pozostaje bez zmian.
Redakcja "Nowej Fantastyki
Podobne torrenty
[E-Booki + Audio] The Best Of Fantastyka - 26 lat w pigułce [PL]
[Windows] Angielski w pigułce 2.0 [PL]
[Pozostałe - Różne] Włoski w pigułce 3.0 [PL]
[Windows] Edgard Multimedia - Hiszpański w pigułce 2.0 [PL]
Szczegóły torrenta
Trackerhttp://tracker.torrenty.org:6969/announce
Kategoria:Książki - Komiksy » E-Booki + Audio
Dodane07/12/2008 06:12:46
Ostatnie Uaktualnienie22/03/2013 20:39:24
NIKT JESZCZE NIE DODAŁ KOMENTARZA

DODAJ KOMENTARZ
Więcej EmoticonWstecz

Żaden z opisanych na stronie plików nie jest przetrzymywany na serwerze. Administrator strony immortaltorrent.pl nie może ponieść konsekwencji prawnych za to co użytkownicy zamieszczają lub piszą na stronie.
Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy zobowiązani są do przestrzeganie tych zasad.
Rejestracja konta jest jednoznaczna z akceptacją zasad.

2018 © immortaltorrent.pl


Najlepsze strony Torrentowe