Torrentów: 147485      Ranga: Gosc               Stwórz konto Odzyskiwanie hasła


Kategorie
Filmy
 ⇒ DivX - XviD
 ⇒ RMVB
 ⇒ DVD-R
 ⇒ TV + Seriale
 ⇒ HDTV-HD
 ⇒ VCD - SVCD
 ⇒ x 264
 ⇒  3D
Gry
 ⇒ Gry PC
 ⇒ Gry Konsole
 ⇒ xbox360
Muzyka
 ⇒ Muzyka
 ⇒ Teledyski/Koncerty
Książki - Komiksy
 ⇒ E-Booki + Audio
 ⇒ Komiksy
Inne
 ⇒ XXX
 ⇒ Dla Dzieci
 ⇒ Sport
 ⇒ Pozostałe - Różne
 ⇒ Manga - Anime
 ⇒ GSM - PDA
Aplikacje
 ⇒ Windows
 ⇒ Linux + MacintoshDetale torrenta

The Best of Fantastyka - 26 lat w pigu³ce - czê¶æ 2 [PL]
Kondycja:
Dodane: 07/12/2008
Rozmiar: 683.81 MB
Uploader: Anonimowy
seed(ów): 1
leecher(ów): 3
Pobrane: 668

Ocena: N/A

Drodzy Czytelnicy \"Fantastyki\" i \"Nowej Fantastyki\"!
Drugi raz w tym roku zapraszamy Was w temporaln± podró¿ przez 26 lat naszego pisma. Ta p³ytka to czerwona i zarazem niebieska pigu³ka, otwieraj±ca drzwi do ¶wiata magicznej prozy, przytomnych recenzji i szkiców oraz intryguj±cej grafiki. W kolejnych 24 numerach znajdziecie ¶wiadectwo ró¿nych czasów, ale tak¿e niestarzej±c± siê klasykê.
Oto polskie opowiadania - wyzwania: \"Wynajêty cz³owiek\", \"Kompleks Hioba\", \"List z Dune\", \"Psychonautka\", \"Serce Mroku\", \"Bomba Haiseneberga\", \"Wampiry z Odrzykoñskiej\", \"Zima w trójk±cie bermudzkim\", \"Nie umieraj przede mn±\"... I zagraniczne per³y: \"Ballada o celnym strzale\", \"Olida\", \"Kiriniaga\", \"Rycersko¶æ\"... W¶ród których s± równie¿ pierwsze spotkania z legendami fantastyki - Loveoaftem b±d¼ Conanem.
Sprawd¼cie Pañstwo, jak dzia³a dzisiaj pionierska kiedy¶, burzycielska i prze³omowa krytyka. Szkice: \"Komiks i my\", \"Puste obrazy\", \"Piróg\", \"Krajobraz po zwyciêstwie\", a tak¿e redefiniuj±ca gatunek dyskusja przeprowadzona na jubileusz XV-lecia pisma, pionierski trójg³os o fantastyce religijne) czy obszerne, ¿yczliwe fantastyce wywiady - z Mari± Janion z 1994 roku i z Karolem Irzykowskim (z 1926!).
Przypomnijcie sobie stare, ale jare stronice miesiêcznika z lat osiemdziesi±tych, z rozmazanymi kolorami i kiepskim drukiem. Spójrzcie potem na nowocze¶niej ?³aman±, lepsz± poligraficznie \"NF\" z zachwycaj±cymi galeriami (Moebiusa, Skar¿yñskiego, Beksiñskiego...) i towarzysz±cymi im wywiadami. A nastêpnie na sta³y dzia³ filmowych i komiksowych premier. Ewoluuj± mody, pojawiaj± siê nowe tytu³y i postaci, ale istota pisma - towarzyszyæ temu, co w fantastyce najwa¿niejsze - pozostaje bez zmian.
Redakcja \"Nowej Fantastyki
Podobne torrenty
[E-Booki + Audio] The Best Of Fantastyka - 26 lat w pigu³ce [PL]
[Windows] Angielski w pigu³ce 2.0 [PL]
[Pozostałe - Różne] W³oski w pigu³ce 3.0 [PL]
[Windows] Edgard Multimedia - Hiszpañski w pigu³ce 2.0 [PL]
Szczegóły torrenta
Trackerhttp://tracker.torrenty.org:6969/announce
Kategoria:Książki - Komiksy » E-Booki + Audio
Dodane07/12/2008 08:12:46
Ostatnie Uaktualnienie22/03/2013 22:39:24
NIKT JESZCZE NIE DODAŁ KOMENTARZA

DODAJ KOMENTARZ
Więcej EmoticonWstecz

Żaden z opisanych na stronie plików nie jest przetrzymywany na serwerze. Administrator strony immortaltorrent.pl nie może ponieść konsekwencji prawnych za to co użytkownicy zamieszczają lub piszą na stronie.
Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy zobowiązani są do przestrzeganie tych zasad.
Rejestracja konta jest jednoznaczna z akceptacją zasad.

2019 © immortaltorrent.pl


Najlepsze strony Torrentowe