Torrentów: 138510      Ranga: Gość               Stwórz konto Odzyskiwanie hasła


Kategorie
Filmy
 ⇒ DivX - XviD
 ⇒ RMVB
 ⇒ DVD-R
 ⇒ TV + Seriale
 ⇒ HDTV-HD
 ⇒ VCD - SVCD
 ⇒ x 264
 ⇒  3D
Gry
 ⇒ Gry PC
 ⇒ Gry Konsole
 ⇒ xbox360
Muzyka
 ⇒ Muzyka
 ⇒ Teledyski/Koncerty
Książki - Komiksy
 ⇒ E-Booki + Audio
 ⇒ Komiksy
Inne
 ⇒ XXX
 ⇒ Dla Dzieci
 ⇒ Sport
 ⇒ Pozostałe - Różne
 ⇒ Manga - Anime
 ⇒ GSM - PDA
Aplikacje
 ⇒ Windows
 ⇒ Linux + MacintoshDetale torrenta

CANDLEMASS - 20 YEAR ANNIVERSARY PARTY (2007) [DVD9] [NTSC] [FALLEN ANGEL]
Kondycja:
Dodane: 25/07/2017
Rozmiar: 7.10 GB
Uploader: Fallen_Angel

seed(ów): 0
leecher(ów): 0
Pobrane: 0

Ocena: N/A

...SIŁA I PIĘKNO MUZYKI TKWIĄ W JEJ RÓŻNORODNOŚCI...To kolejne, trzecie już DVD Candlemass. Sporo tego jak na kapelę doom metalową, ale tym razem nadarzyła się wyjątkowa okazja, aby wydać ten materiał. Już sam tytuł wskazuje, że na zawartość tego wydawnictwa składa się jubileuszowy koncert, jaki Szwedzi zagrali w marcu 2007 r. w Sztokholmie z okazji dwudziestolecia istnienia.

Właściwie kapela istnieje dłużej, bo przecież 'Epicus Doomicus Metallicus' ukazał się w 1986 r., ale w sumie to nieistotne. Ważniejsze jest, że nie był to zwyczajny set. Na scenie wraz z zespołem pojawiło się bowiem aż siedmiu wokalistów. Z repertuarem doomowej legendy zmierzyli się zaproszeni goście czyli Mikael Akerfeldt (Opeth), JB (Grand Magus i Spiritual Beggars), Mats Leven (Krux) oraz Tony Martin (zdaniem wielu najgorszy wokalista w historii Black Sabbath). Większość z nich poradziła sobie z materiałem całkiem w porządku, może z wyjątkiem JB, prawdopodobnie zmęczonego wcześniejszym koncertem, gdyż to własnie Grand Magus tego wieczoru pełnił rolę supportu Candlemass. Element pewnej żenady wprowadził też Akerfeldt, który zapewne z braku czasu spowodowanego udzieleniem wywiadów, rozdawaniem autografów i całym tym szumem wynikającym z bycia gwiazdą, nie opanował słów do 'At the Gallows End' i przez cały występ trzymał w ręku kartkę papieru z tekstem. Najważniejsze były jednak występy trzech głównych mistrzów ceremonii tego wydarzenia czyli Tomasa Vikströma, Roberta Lowe i Johana Längquista. Jak widać zabrakło Messiaha Marcolina, co zważywższy na jego rolę jaką pełnił w zespole w przeszłości może być sporym rozczarowaniem, jednak nie niespodzianką, biorąc pod uwagę jego kolejny i oby już ostatni konflikt z resztą muzyków. Zabrakło także Bjorna Flodkvista, który śpiewał na 'Dactylis Glomerata' i 'From the 13th Sun', ale o tym okresie chyba wszyscy z zespołu próbują zapomnieć.

Cały set rozpoczął Tomas Vikström - wokalista Candlemass z okresu 'Chapter VI' który zaprezentował m.in. materiał z tego krążka (The Dying Illusion, Where the Runes Still Speak i The Ebony Throne) przez wiele lat znajdujący się poza koncertową setlistą zespołu, gdyż Messiah nie chciał śpiewać tych utworów. Vikström poradził sobie całkiem nieźle i sprawiał wrażenie szczęśliwego mogąc znowu pojawić się na scenie wraz z Candlemass i zaśpiewać te kawałki. Występ Roberta Lowe przejdzie zapewne do biografii zespołu jako pierwszy koncert tego wokalisty z Candlemass. Jednocześnie po raz pierwszy został na żywo zaprezentowany utwór z 'King of the Grey Islands' (Demonia 6). O klasie wokalnej Roberta nie trzeba chyba nikogo przekonywać, wokalista na tle reszty frontmanów błyszczał najjaśniej i swoje partie odśpiewał najlepiej, bez śladów tremy, która mogła się pojawić przy okazji bądź co bądź pierwszego występu z zespołem. No i czas na punkt kulminacyjny koncertu czyli Candlemass z Johanem Längquistem za mikrofonem. To również historyczne wydarzenie, bo mimo, iż Längquist zarejestrował partie wokalne na Epicus Doomicus Metallicus' - kamieniu milowym tego gatunku, nigdy wcześniej nie wystąpił z zespołem na żywo. Ciężko uwierzyć, że na to wydarzenie trzeba było czekać aż tyle lat.

Längquist początkowo sprawiał wrażenie nieco stremowanego i zaczął dość niemrawo, jednak z czasem było coraz lepiej i nieśmiertelne klasyki z debiutu w jego wykonaniu zabrzmiały naprawdę świetnie. Całość zakończyło 'Solitude' z udziałem wszystkich trzech wokalistów, czyli wymarzony wręcz finał. Cały set został zarejestrowany bez większych fajerwerków i bez wielu kamer. Obraz chwilami jest nawet nieco nieostry, a montaż daleki od perfekcji charakterystycznej dla wielu dzisiejszych DVD, co chwilami bardziej przypomina dobrze zrealizowany bootleg niż oficjalne wydawnictwo. Do tego kapela brzmi bardzo naturalnie, ścieżki nie noszą śladów późniejszych obróbek, słychać wszystkie niedociągnięcia instrumentalistów i potknięcia śpiewaków. Oprzeć się pokusie studyjnych poprawek nie jest łatwo w dzisiejszych czasach i cieszy, że zespół się na to zdecydował. Dzięki temu całość sprawia bardzo autentyczne wrażenie i lepiej oddaje prawdziwy charakter występu na żywo.

Jako dodatek dorzucono coś w rodzaju mocno chaotycznej relacji z przygotowań do koncertu. Pani dziennikarka trochę bezwładnie kręci się po klubie robiąc wywiady z kim tylko się da. Za nią podąża kamerzysta kręcąc wszystko w równie nieuporządkowany sposób. W ten sposób, oprócz muzyków mających pojawić się tego dnia na scenie, udało jej się złapać nawet Lee Doriana, który po koncercie pełnił rolę didżeja, a gdzieś tam w grupce ludzi czekających na wejście do klubu mignął nawet przez chwile Johnny Hedlund - frontman Unleashed.
Świetne wydawnictwo!!!
DVD 9
NTSC
English
DD 2.0
DD 5.1
TT - 2hrs 55mins approx.
1. The Dying Illusion
Vocals – Tomas Vikstrom
2. Dark Are The Veils Of Death
Vocals – Tomas Vikstrom
3. Where The Runes Still Speak
Vocals – Tomas Vikstrom
4. Ebony Throne
Vocals – Tomas Vikstrom
5. Well Of Souls
Vocals – JB
6. Black Dwarf
Vocals – Mats Leven
7. At The Gallows End
Vocals – Mikael
8. Demonia 6
Vocals – Robert Lowe
9. Samarithan
Vocals – Robert Lowe
10. Mirror Mirror
Vocals – Robert Lowe
11. Crystal Ball
Vocals – Johan Langquist
12. Demons Gate
Vocals – Johan Langquist
13. Under The Oak
Vocals – Johan Langquist
14. A Sorcerer's Pledge
Vocals – Johan Langquist
15. Witches
Vocals – Tony Martin
16. Bullfest
Vocals – Tomas Vikstrom
17. Solitude
Vocals – Johan, Robert, Tomas

Extras:
18. Interview With The Band
19. Soundcheck & Backstage Footage
Bass – Leif Edling
Drums – Jan Lindh
Guitar – Mappe Björkman
Lead Guitar – Lars Johansson
POBRAŁEŚ I SIĘ CIESZYSZ ? POZWÓL WIĘC POBRAĆ INNYM, NIECH TEŻ SIĘ CIESZĄ !!!


INITIAL SEEDING. SEED 14:30-23:00.
POLECAM!!!

START JUTRO PO PRACY...
Podobne torrenty
[Teledyski/Koncerty] THE POGUES - IN PARIS-30TH ANNIVERSARY CONCERT AT THE OLYMPIA (2012) [DVD9] [NTSC] [FALLEN ANGEL]
[Teledyski/Koncerty] CAMEL - MOONDANCES (2007) [DVD9] [NTSC] [FALLEN ANGEL]
[Teledyski/Koncerty] STING - ...ALL THIS TIME (2001) [DVD9] [NTSC] [FALLEN ANGEL]
[Teledyski/Koncerty] THE BEATLES - A HARD DAY\'S NIGHT-50TH ANNIVERSARY SPECIAL EDITION-REMASTERED (2014) [DVD9] [FALLEN ANGEL]
[Teledyski/Koncerty] MARILLION - BRAVE LIVE 2013 (2013) [DVD9+DVD9] [NTSC] [FALLEN ANGEL]
[Teledyski/Koncerty] DEEP PURPLE - LIVE AT THE NEC (2016) [DVD9] [NTSC] [FALLEN ANGEL]
[Teledyski/Koncerty] MARILLION - MARBLES IN THE PARK (2017) [DVD9] [NTSC] [FALLEN ANGEL]
[Teledyski/Koncerty] STING - BRING ON THE NIGHT (2005) [DVD9] [NTSC] [FALLEN ANGEL]
[Teledyski/Koncerty] GALLHAMMER - RUIN OF A CHURCH (2008) [DVD9] [NTSC] [FALLEN ANGEL]
[Teledyski/Koncerty] STAIND - LIVE FROM MOHEGAN SUN (2011) [DVD9] [NTSC] [FALLEN ANGEL]
Szczegóły torrenta
Trackerhttp://tracker.auratorrent.pl:8089/announce
Multitracker http://tracker.auratorrent.pl:8089/announce
http://tracker.electro-torrent.pl/announce
http://tracker.torrentyorg.pl/announce
http://tracker.devil-torrents.pl/announce

Kategoria:Muzyka » Teledyski/Koncerty
Dodane25/07/2017 21:07:08
Ostatnie Uaktualnienie13/12/2017 09:02:28
Pokaż/Ukryj pliki:
48 plików
NIKT JESZCZE NIE DODAŁ KOMENTARZA

DODAJ KOMENTARZ
Więcej EmoticonWstecz

Żaden z opisanych na stronie plików nie jest przetrzymywany na serwerze. Administrator strony immortaltorrent.pl nie może ponieść konsekwencji prawnych za to co użytkownicy zamieszczają lub piszą na stronie.
Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy zobowiązani są do przestrzeganie tych zasad.
Rejestracja konta jest jednoznaczna z akceptacją zasad.

2017 © immortaltorrent.pl


Najlepsze strony Torrentowe