Torrentów: 137215      Ranga: Gość               Stwórz konto Odzyskiwanie hasła


Kategorie
Filmy
 ⇒ DivX - XviD
 ⇒ RMVB
 ⇒ DVD-R
 ⇒ TV + Seriale
 ⇒ HDTV-HD
 ⇒ VCD - SVCD
 ⇒ x 264
 ⇒  3D
Gry
 ⇒ Gry PC
 ⇒ Gry Konsole
 ⇒ xbox360
Muzyka
 ⇒ Muzyka
 ⇒ Teledyski/Koncerty
Książki - Komiksy
 ⇒ E-Booki + Audio
 ⇒ Komiksy
Inne
 ⇒ XXX
 ⇒ Dla Dzieci
 ⇒ Sport
 ⇒ Pozostałe - Różne
 ⇒ Manga - Anime
 ⇒ GSM - PDA
Aplikacje
 ⇒ Windows
 ⇒ Linux + MacintoshDetale torrenta

GORILLAZ - DENON DAYS (2005) [WMA] [FALLEN ANGEL]
Kondycja:
Dodane: 21/07/2017
Rozmiar: 327.61 MB
Uploader: Fallen_Angel

seed(ów): 0
leecher(ów): 0
Pobrane: 0

Ocena: N/A

...SIŁA I PIĘKNO MUZYKI TKWIĄ W JEJ RÓŻNORODNOŚCI...Gorillaz to dziś prawdziwa super grupa, która do współpracy zaprasza swoich super-przyjaciół. Czy efektem powinna okazać się super-płyta? W przypadku zespołu, na którego czele stoją Damon Albarn z Blur i Miho Hatori z Cibo Matto taka zależność po prostu musi się sprawdzać. I owszem, sprawdza się; 'Demon Days' okazuje się bowiem jedną z ciekawszych i najbardziej pomysłowych produkcji roku 2005.
Najlepszym chyba określeniem tego, co Gorillaz grają, będzie stwierdzenie 'muzyka zawadiacka' – gwarantem takiego właśnie klimatu jest choćby Damon Albarn, który już na ostatniej płycie Blur [Think Tank] poszedł w stronę nierzadko zwariowanych i zaskakujących pomysłów. Druga płyta Gorillaz jest takimi pomysłami wypełniona po brzegi, i wydaje się, że z nagraniem tych piętnastu różnorodnych i wciągających kompozycji grupa nie miała najmniejszego problemu – wszystko brzmi tu bardzo świeżo, beztrosko, ten materiał jest po prostu odzwierciedleniem możliwości, jakie dziś tkwią w Gorillaz. I chyba trudno się temu dziwić – wystarczy spojrzeć na skład: znakomita gitarzystka i kompozytorka większości materiału Miho Hatori [tutaj jako Noodle] błysnęła kilka lat temu w duecie z Yuka Honda jako Cibo Matto, Damona Albarna [w Gorillaz jako 2-D] nikomu chyba przedstawiać nie trzeba [prócz Blur również inne projekty, choćby świetna płyta 'Mali Music'], dwójkę liderów uzupełniają nie mniej kreatywni Murdoc Nicalls [bas], Russel Hobbs [perkusja] oraz Tina Weymouth i Chris Frantz [The Tom Tom Club]. To elektryzujące połączenie różnorodnych muzycznych osobowości i wielkich talentów przekłada się na muzykę Gorillaz – porywającą, nieprzewidywalną, pełną niekwestionowanych, murowanych hitów. Dość powiedzieć, że kawałek promujący 'Demon Days' – 'Feel Good Inc.' to chyba jeden z najlepszych singli ostatnich miesięcy, jednocześnie najlepsza chyba wizytówka nowego materiału. 'Zawadiackość' całości gwarantuje więc bardzo udana mieszanka popu, hip-hopu, downtempo, gitar przypominających ostatnie produkcje Blur, również elementy rnb czy…partie smyczkowe. Słowem – kolaż, również jeśli chodzi o muzyczny rodowód zaproszonych do współpracy przyjaciół zespołu, wśród których znajdziemy zarówno Martinę-Topley Bird [znaną ze współpracy z Trickym], Roots Manuva, Ike Turnera, również członków formacji De La Soul. Ostateczny wizerunek Gorillaz to dzieło grafika Jamie Hewletta, który zadbał zarówno o oprawę albumu, jak i kształt teledysków grupy. Producentem całości materiału jest – obok Albarna – Dangermouse [pierwszy krążek Gorillaz realizował głównie Dan 'The Automator' Nakamura]. Jak więc widać – 'Demon Days' to produkt całego sztabu ludzi, na szczęście zjawisko pod tytułem Gorillaz nie jest efektem jakiejś chłodnej kalkulacji, a raczej wypadkową radosnych muzycznych spotkań artystów reprezentujących odmienne muzyczne klimaty, tak samo jednak utalentowanych i kreatywnych.

Debiutancki krążek projektu sprzedał się w ilości około 6 milionów egzemplarzy. Nie ma wątpliwości, że 'Demon Days' zdobędzie sobie podobną popularność. To album jeszcze lepszy, jednocześnie jeden z tych, które z wielkim prawdopodobieństwem będą w czubie wszelkich podsumowań i rankingów roku 2005. (Krzysiek Stęplowski)


Nie będę odkrywał Ameryki, nie będę otwierał drzwi już otwartych. Te słowa płyną z tęsknoty za zespołem, dla którego najważniejsza jest muzyka. Prawda wcale nie oczywista dla innych śpiewających i muzykujących lub playbackujacych gwiazd muzycznego show biznesu.
Przed Państwem Gorillaz!!!
Intro – 1:03
Last Living Souls – 3:10
Kids With Guns – 3:45
O Green World – 4:31
Dirty Harry – 3:49
Feel Good Inc. – 3:42
El Mañana – 3:50
Every Planet We Reach Is Dead – 4:53
November Has Come – 2:41
All Alone – 3:30
White Light – 2:08
Dare – 4:04
Fire Coming Out of a Monkey's Head – 3:16
Don't Get Lost in Heaven – 2:00
Demon Days – 4:28https://www.youtube.com/watch?v=BdAXIj5QViw&list=LL00aMQhUfvTiul3yV8xEz6w&index=134POBRAŁEŚ I SIĘ CIESZYSZ ? POZWÓL WIĘC POBRAĆ INNYM, NIECH TEŻ SIĘ CIESZĄ !!!


INITIAL SEEDING. SEED 14:30-23:00.
POLECAM!!!

START GODZINA 13-ta...
Podobne torrenty
[Muzyka] GORILLAZ - PLASTIC BEACH (2010) [WMA] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] GORILLAZ - THE SINGLES COLLECTION 2001-2011 (2011) [WMA] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] TOOL - 10.000 DAYS (2006) [WMA] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] Gorillaz - Demon Days
[Teledyski/Koncerty] VA - METALMANIA 2004 (2005) [DVD9] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] LAO CHE - POWSTANIE WARSZAWSKIE (2005/2012) [WMA] [FALLEN ANGEL]
[Teledyski/Koncerty] SUBHUMANS - ALL GONE LIVE (2005) [DVD9] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] SBB - KARLSTAD LIVE (1975/2005) [MP3@320] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] NON-FICTION - PREFACE / IN THE KNOW (2005) [FLAC] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] ARMIA - LEGENDA (1991/2005) [WMA] [FALLEN ANGEL]
Szczegóły torrenta
Trackerhttp://tracker.auratorrent.pl:8089/announce
Multitracker http://tracker.auratorrent.pl:8089/announce
http://tracker.electro-torrent.pl/announce
http://tracker.torrentyorg.pl/announce
http://tracker.devil-torrents.pl/announce

Kategoria: » Muzyka
Dodane21/07/2017 10:07:43
Ostatnie Uaktualnienie24/10/2017 02:02:51
Pokaż/Ukryj pliki:
21 plików
NIKT JESZCZE NIE DODAŁ KOMENTARZA

DODAJ KOMENTARZ
Więcej EmoticonWstecz

Żaden z opisanych na stronie plików nie jest przetrzymywany na serwerze. Administrator strony immortaltorrent.pl nie może ponieść konsekwencji prawnych za to co użytkownicy zamieszczają lub piszą na stronie.
Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy zobowiązani są do przestrzeganie tych zasad.
Rejestracja konta jest jednoznaczna z akceptacją zasad.

2017 © immortaltorrent.pl


Najlepsze strony Torrentowe