Torrentów: 137858      Ranga: Gość               Stwórz konto Odzyskiwanie hasła


Kategorie
Filmy
 ⇒ DivX - XviD
 ⇒ RMVB
 ⇒ DVD-R
 ⇒ TV + Seriale
 ⇒ HDTV-HD
 ⇒ VCD - SVCD
 ⇒ x 264
 ⇒  3D
Gry
 ⇒ Gry PC
 ⇒ Gry Konsole
 ⇒ xbox360
Muzyka
 ⇒ Muzyka
 ⇒ Teledyski/Koncerty
Książki - Komiksy
 ⇒ E-Booki + Audio
 ⇒ Komiksy
Inne
 ⇒ XXX
 ⇒ Dla Dzieci
 ⇒ Sport
 ⇒ Pozostałe - Różne
 ⇒ Manga - Anime
 ⇒ GSM - PDA
Aplikacje
 ⇒ Windows
 ⇒ Linux + MacintoshDetale torrenta

SCHAMMASCH - THE MALDOROR CHANTS-HERMAPHRODITE (2017) [EP] [MP3@320] [FALLEN ANGEL]
Kondycja:
Dodane: 10/09/2017
Rozmiar: 70.06 MB
Uploader: Fallen_Angel

seed(ów): 0
leecher(ów): 0
Pobrane: 0

Ocena: N/A

...SIŁA I PIĘKNO MUZYKI TKWIĄ W JEJ RÓŻNORODNOŚCI...Nudny i przewidywalny – na pewno użycie takich słów w stosunku do zespołu Schammasch powinno podlegać karze. Od wydania pełnego albumu Triangle minął ponad rok, po czym Szwajcarzy w wielkim stylu powracają z epką Maldoror Chants: Hermaphrodite, wydaną 9 czerwca, po raz kolejny współpracując Prosthetic Records.

Jeszcze zanim miejsce miała premiera, zasłuchiwałam się w krótkim trailerze i z niecierpliwością czekałam na to, jaki będzie ich kolejny album. Biorąc pod uwagę nazwanie LP Triangle objawieniem, dorównanie jej wydawało się trudnym zadaniem. Ale po raz kolejny muzycy poszerzają horyzonty i udowadniają, że nie ma dla nich żadnych granic. Na uwagę zasługuje również koncepcja okładki – przedstawienie hermafrodyty, dzieło meksykańskiego artysty Hectora Pinedy.

Maldoror Chants: Hermaphrodite to siedem utworów, zapewniające półgodzinną ucztę dla słuchacza, których inspiracją były Pieśni Maldorora, autorstwa Comte de Lautremonta. Teksty, napisane w 1869r., do dziś uważane są za kontrowersyjną powieść bluźnierczego, obdarowanego niezwykłą wyobraźnią pisarza.

To płyta wymagająca od słuchacza skupienia, w przeciwnym razie może wydać się nieco chaotyczna. Podział na poszczególne utwory jest raczej umowny, przy pierwszych czterech piosenkach granice między utworami się zacierają, jak między Prologue i The weighty burden of an eternal secret. Jednak 'im dalej w las' piosenki zyskują na szybkości, apogeum osiągając w Chimerical Hope. Nawiedzona, gęsta atmosfera Prologue wybrana została na początek płyty, być może jako odwołanie do trzeciego, ostatniego krążka z Triangle, utrzymanego w podobnym klimacie. Między kolejnymi tąpnięciami nieokreślonych dźwięków i zniekształconymi głosami panuje niedopowiedziana brutalność, tętent powodujący nasilenie napięcia i strachu. I tak płynnie przechodzi w The weighty burden of an eternal secret , który to utwór wzbogacony został w deklamację tekstu przez C.S.R. Chwila przerwy i kawałek pokazuje swoją drugą stronę, stłumioną i bardziej spirytualistyczną, z szeptem ślizgającym się w przestrzeni utworu, ale nieodgrywającym głównej roli, w przeciwieństwie do następującego Along the Road that leads to Bedlam. Do tej części płyta jest ubogo osadzona w emocjonalności. Raczej emanuje chłodem, co zmienia się w trakcie krótkiego i łagodnego These tresses are sacred. May his illusion last until dawn’s awakening to najlepsze wydanie Schammasch, może nie na miarę zachwycającego Serpent Silence pochodzącego z Contradiction, który według mnie jest absolutnie szczytowym dokonaniem zespołu, ale to duża dawka dobrej muzyki w tym utworze. A właściwie to mało powiedziane. Potężnie brzmiący, miejscami syntetycznie, jednak dość melodyjny utwór plasuje go na faworyta Maldoror Chants. Głębia utworu i nałożenie dźwięków potęguje wrażenie niepokoju, by w momencie pojawienia się chóralnego wokalu nastąpił zwrot, który utrzymuje się do końca utworu, powodując osobliwą poetyckość. Startujące ze sporym ładunkiem Chimerical hope, na wpół krzyczane, od samego wstępu trzyma sprzężony hurkot z huraganową siłą, wciskający w fotel. Ich brzmienie nigdy do łagodnych nie należało, jednak w tym utworze zespół pokazuje siłę, która do tej pory się nie ujawniała.

Złożone, różnorodne utwory, jak na Schammasch przystało, to kolejne wcielenie zespołu, dające porcję muzyki, która się nie nudzi. Obecność EP Maldoror Chants: Hermaphrodite z pewnością ucieszy entuzjastów Schammasch i zaostrzy apetyt na następną płytę. O ich przyszłość możemy być spokojni.
(Magdalena Dalmata)
1.Prologue
2.The Weighty Burden Of An Eternal Secret
3.Along The Road That Leads To Bedlam
4.These Tresses Are Sacred
5.May His Illusion Last Until Dawn's Awakening
6.Chimerical Hope
7.Do Not Open Your Eyes
POBRAŁEŚ I SIĘ CIESZYSZ ? POZWÓL WIĘC POBRAĆ INNYM, NIECH TEŻ SIĘ CIESZĄ !!!INITIAL SEEDING. SEED 14:30-23:00.
POLECAM!!!

START GODZINA 14-ta...
Podobne torrenty
[Muzyka] SCHAMMASCH - TRIANGLE (2016) [FLAC] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] KING CRIMSON - THE ELEMENTS TOUR BOX 2017 (2017) [MP3@320] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] VOO VOO - 7 (2017) [WMA] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] VOO VOO - 7 (2017) [WMA] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] HADAL MAW - OLM (2017) [MP3@320] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] RAMONA REY - 4 (2017) [WMA] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] ZŁE PSY - DUMA (2017) [WMA] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] ECNEPHIAS - THE SAD WONDER OF THE SUN (2017) [MP3@320] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] MROZU - ZEW (2017) [WMA] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] WAR-SAW - THE MANIFEST (2017) [MP3@320] [FALLEN ANGEL]
Szczegóły torrenta
Trackerhttp://tracker.auratorrent.pl:8089/announce
Multitracker http://tracker.auratorrent.pl:8089/announce
http://tracker.electro-torrent.pl/announce
http://tracker.torrentyorg.pl/announce
http://tracker.devil-torrents.pl/announce

Kategoria: » Muzyka
Dodane10/09/2017 12:09:05
Ostatnie Uaktualnienie18/11/2017 04:43:06
Pokaż/Ukryj pliki:
13 plików
NIKT JESZCZE NIE DODAŁ KOMENTARZA

DODAJ KOMENTARZ
Więcej EmoticonWstecz

Żaden z opisanych na stronie plików nie jest przetrzymywany na serwerze. Administrator strony immortaltorrent.pl nie może ponieść konsekwencji prawnych za to co użytkownicy zamieszczają lub piszą na stronie.
Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy zobowiązani są do przestrzeganie tych zasad.
Rejestracja konta jest jednoznaczna z akceptacją zasad.

2017 © immortaltorrent.pl


Najlepsze strony Torrentowe