Torrentów: 147505      Ranga: Gosc               Stwórz konto Odzyskiwanie hasła


Kategorie
Filmy
 ⇒ DivX - XviD
 ⇒ RMVB
 ⇒ DVD-R
 ⇒ TV + Seriale
 ⇒ HDTV-HD
 ⇒ VCD - SVCD
 ⇒ x 264
 ⇒  3D
Gry
 ⇒ Gry PC
 ⇒ Gry Konsole
 ⇒ xbox360
Muzyka
 ⇒ Muzyka
 ⇒ Teledyski/Koncerty
Książki - Komiksy
 ⇒ E-Booki + Audio
 ⇒ Komiksy
Inne
 ⇒ XXX
 ⇒ Dla Dzieci
 ⇒ Sport
 ⇒ Pozostałe - Różne
 ⇒ Manga - Anime
 ⇒ GSM - PDA
Aplikacje
 ⇒ Windows
 ⇒ Linux + MacintoshDetale torrenta

Torchlight
Kondycja:
Dodane: 12/05/2010
Rozmiar: 421.03 MB
Uploader: Anonimowy
seed(ów): 0
leecher(ów): 0
Pobrane: 44

Ocena: N/A


Wymagania sprzêtowe: Pentium III 800 MHz, 512 MB RAM, karta grafiki 64 MB (GeForce 2 MX200 lub lepsza), Windows 2000/XP/Vista
Do komfortowego grania: Pentium IV/AMD Athlon XP 1.4 GHz, karta graficzna Nvidia GeForce FX5200 128MB, 512MB RAM, nieca³e 440MB na dysku, Windows XP/Vista/7, dzia³a na Wine po konfiguracji...

Ciekawy i bardzo udany po¿eracz czasu. Na pocz±tku zabawy ka¿dy tworzy swojego herosa, by potem wyruszyæ na podbój wirtualnego ¶wiata.

Torchlight to gra z gatunku action cRPG przygotowana przez zespó³ Runic Games, czyli firmê stworzon± przez by³ych pracowników Blizzard North (seria Diablo), w tym s³awnych braci Schaefer. Fabu³a nie nale¿y do specjalnie skomplikowanych. Bohaterowie wyruszaj± z tytu³owego miasta w pobliskie góry. To w³a¶nie tam ¶mia³kowie mog± znale¼æ magiczny surowiec, który w niezwyk³y sposób nape³nia energi± ró¿ne przedmioty. W tym wypadku jednak przygoda nie tylko ulepsza ich ekwipunek, ale równie¿ wp³ywa na przysz³o¶æ. Nie trudno siê domy¶leæ, ¿e w podró¿y przeszkodz± im liczni przeciwnicy oraz trudne questy.

Od dawna wiadomo, ¿e najwa¿niejszym aspektem gier wzorowanych na Diablo jest walka. Nie inaczej sprawa wygl±da w tym przypadku. Wiêkszo¶æ oferowanych przez Torchlight zadañ opiera siê na wy¿ynce napieraj±cych przeciwników. Dziêki zabitym wrogom oraz pomy¶lnie wykonanym misjom zdobywamy punkty do¶wiadczenia pomagaj±ce w rozwoju postaci. Podczas eksploatacji terenu natrafiamy równie¿ na drogocenne skarby oraz elementy ekwipunku.

Grafika Torchlight zosta³a okraszona swego czasu popularnym celshadingiem. Ca³o¶æ wygl±da schludnie i nie budzi negatywnych odruchów. Warto dodaæ, ¿e za kompozycjê muzyki odpowiada sam Matt Uelmen. Dla mi³o¶ników ¶cie¿ki d¼wiêkowej obu czê¶ci Diablo to konkretny powód do rado¶ci.

Aby gra uruchomi³a siê na Wine nale¿y:
1. Zainstalowaæ grê i skopiowaæ cracka - GRA NIE URUCHOMI SIÊ PO ZAINSTALOWANIU
2. ¦ci±gn±æ Winetricks: http://wiki.winehq.org/winetricks
3. W konsili: sh winetricks vcrun2008 directx9
4. ¦ci±gn±æ http://www.runicgames.com/uploads/safemode.zip, wypakowaæ pliki i uruchomiæ plik .bat przez Wine(skopiuje to plik konfiguracyjny do odpowiedniego folderu)
5. Wybraæ w konfiguracji Wine emulowany pulpit - rozdzielczo¶æ to 1024x768
Podobne torrenty
[Gry PC] Torchlight v1.15 [PL] + Poradnik
Szczegóły torrenta
Trackerhttp://www.torrent-downloads.to:5869/announce
Kategoria:Gry » Gry PC
Dodane12/05/2010 11:05:41
Ostatnie Uaktualnienie28/09/2012 14:11:11
NIKT JESZCZE NIE DODAŁ KOMENTARZA

DODAJ KOMENTARZ
Więcej EmoticonWstecz

Żaden z opisanych na stronie plików nie jest przetrzymywany na serwerze. Administrator strony immortaltorrent.pl nie może ponieść konsekwencji prawnych za to co użytkownicy zamieszczają lub piszą na stronie.
Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy zobowiązani są do przestrzeganie tych zasad.
Rejestracja konta jest jednoznaczna z akceptacją zasad.

2019 © immortaltorrent.pl


Najlepsze strony Torrentowe