TorrentĂłw: 144080      Ranga: Gosc               Stwórz konto Odzyskiwanie hasła


Kategorie
Filmy
 ⇒ DivX - XviD
 ⇒ RMVB
 ⇒ DVD-R
 ⇒ TV + Seriale
 ⇒ HDTV-HD
 ⇒ VCD - SVCD
 ⇒ x 264
 ⇒  3D
Gry
 ⇒ Gry PC
 ⇒ Gry Konsole
 ⇒ xbox360
Muzyka
 ⇒ Muzyka
 ⇒ Teledyski/Koncerty
Książki - Komiksy
 ⇒ E-Booki + Audio
 ⇒ Komiksy
Inne
 ⇒ XXX
 ⇒ Dla Dzieci
 ⇒ Sport
 ⇒ Pozostałe - Różne
 ⇒ Manga - Anime
 ⇒ GSM - PDA
Aplikacje
 ⇒ Windows
 ⇒ Linux + MacintoshDetale torrenta

Londyńczycy S01E06 [DVBRip] [XviD] [PL]
Kondycja:
Dodane: 21/11/2008
Rozmiar: 335.79 MB
Uploader: Anonimowy
seed(ów): 0
leecher(ów): 0
Pobrane: 6805

Ocena: N/A

Odcinek 6
Polska, 2008, 45 min
Reżyseria: Greg Zglinski, Maciej Migas

Marcin przyjmuje propozycję pracy u Darka. Podczas przenoszenia mebli rani się w rękę. Opatruje go Ewa. Darek dostaje zlecenie odremontowania zabytkowego domu Annabelle - właścicielki agencji reklamowej. Mariola zabiera na zdjęcia w agencji modelek sukienkę, którą Paweł kupił Asi na bankiet. Annabelle patrzy na nią z pobłażaniem, ale dzięki Peterowi Mariola wygrywa casting. Zayed składa wymówienie. Chce, żeby Ewa była szczęśliwa. Ich spotkanie w przyszpitalnym ogrodzie obserwuje Marcin. Mariola przez przypadek zalewa sukienkę Asi winem. Żeby ratować sytuację, wypożycza podobną sukienkę z agencji modelek, niestety, w innym kolorze. Ali wpłaca poręczenie majątkowe, żeby Wojtek mógł opuścić areszt. Ma też gotowy plan wyratowania Wojtka z kłopotów. W zamian chce mieć chłopaka do swojej dyspozycji. Andrzej rozpoczyna pracę w kantynie biura JSD. Podczas rozmowy z McCormickiem dowiaduje się o planowanym bankiecie. Z kosza na śmieci wyjmuje zaproszenie, które McCormick wyrzucił. Po powrocie do domu Darek zastaje Ninę siedzącą na schodach ze skręconą kostką. Pod wpływem chwili Nina zwierza mu się z problemów z córką. Do drzwi puka nowa lokatorka, Agnieszka. Chce wynająć pokój razem z koleżanką Lili. Zachwycony Darek oprowadza ją po domu. Jego entuzjazm gaśnie, gdy okazuje się, że dziewczyny są parą. Paweł nie zauważa, że sukienka, którą wybrał, różni się kolorem od sukienki, w której przyszła Asia. Jest zachwycony. Wyznaje jej, że bankiet był tylko pretekstem do poznania jej bliżej. W trakcie wieczoru Asia poznaje też Jamesa. Widok Ewy z Zayedem nie daje Marcinowi spokoju. Dowiedziawszy się w końcu o zdradzie żony, zszokowany wychodzi z domu, trzaskając drzwiami. Upija się w barze. Andrzej zjawia się na bankiecie, zauważa Asię, prosi ją do tańca. Tymczasem James chce, żeby Asia przyjęła pracę pokojówki u Alvina Foxa, rekina giełdowego. Zapewnia Pawła, że jeżeli ją do tego nakłoni, nie pożałuje. Ochroniarze proszą Andrzeja o opuszczenie bankietu, gdyż zaproszenie nie jest na jego nazwisko. Na szczęście, zjawia się James. Po bankiecie Paweł odwozi Asię do domu. Chce jej zapłacić obiecane 300 funtów, ale targana wyrzutami sumienia dziewczyna wyznaje, że zniszczyła sukienkę, którą od niego dostała i odmawia przyjęcia pieniędzy. Paweł bagatelizuje sprawę, wręcza Asi pieniądze i zaprasza ją na kolację.

Obsada:

Karolina Kominek-Skuratowicz
Grażyna Barszczewska
Robert Więckiewicz
Przemysław Sadowski
Podobne torrenty
[TV + Seriale] Londyńczycy S01E05 [DVBRip.XviD] [PL]
[TV + Seriale] Londyńczycy S01E01 [DVBRip] [XviD] [PL]
[TV + Seriale] Londyńczycy S01E04 [DVBRip] [XviD] [PL]
[TV + Seriale] Londyńczycy S01E08 [DVBRip.XviD] [PL]
[TV + Seriale] Londyńczycy S01E08 [DVBRip.XviD] [PL]
[TV + Seriale] Mam Talent S01E06 [PL] [DVBRip.XviD]
[TV + Seriale] Czas Honoru S01E06 [PL.DVBRip.XviD]
[TV + Seriale] Obrońcy - The Defenders S01E06 [DVBRip] [Xvid] [Lektor PL]
[TV + Seriale] Słoneczny patrol - Baywatch S01E06-10 (1989-2001) [DVBRip.XviD] [Lektor PL]
[TV + Seriale] Londynczycy S02E16 [XviD]
Szczegóły torrenta
Trackerhttp://tracker.torrenty.org:6969/announce
Kategoria:Filmy » TV + Seriale
Dodane21/11/2008 23:11:38
Ostatnie Uaktualnienie13/09/2013 09:30:37
NIKT JESZCZE NIE DODAŁ KOMENTARZA

DODAJ KOMENTARZ
Więcej EmoticonWstecz

Żaden z opisanych na stronie plików nie jest przetrzymywany na serwerze. Administrator strony immortaltorrent.pl nie może ponieść konsekwencji prawnych za to co użytkownicy zamieszczają lub piszą na stronie.
Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy zobowiązani są do przestrzeganie tych zasad.
Rejestracja konta jest jednoznaczna z akceptacją zasad.

2018 © immortaltorrent.pl


Najlepsze strony Torrentowe