Torrentów: 137991      Ranga: Gość               Stwórz konto Odzyskiwanie hasła


Kategorie
Filmy
 ⇒ DivX - XviD
 ⇒ RMVB
 ⇒ DVD-R
 ⇒ TV + Seriale
 ⇒ HDTV-HD
 ⇒ VCD - SVCD
 ⇒ x 264
 ⇒  3D
Gry
 ⇒ Gry PC
 ⇒ Gry Konsole
 ⇒ xbox360
Muzyka
 ⇒ Muzyka
 ⇒ Teledyski/Koncerty
Książki - Komiksy
 ⇒ E-Booki + Audio
 ⇒ Komiksy
Inne
 ⇒ XXX
 ⇒ Dla Dzieci
 ⇒ Sport
 ⇒ Pozostałe - Różne
 ⇒ Manga - Anime
 ⇒ GSM - PDA
Aplikacje
 ⇒ Windows
 ⇒ Linux + MacintoshDetale torrenta

TRAFFIC JUNKY - DESERT CARNIVALE (2016) [WMA] [FALLEN ANGEL]
Kondycja:
Dodane: 18/06/2017
Rozmiar: 507.67 MB
Uploader: Fallen_Angel

seed(ów): 0
leecher(ów): 0
Pobrane: 0

Ocena: N/A

...SIŁA I PIĘKNO MUZYKI TKWIĄ W JEJ RÓŻNORODNOŚCI...


Mamy na polskiej scenie kilka kapitalnych, stonerowych kapel, które nieustannie, z każdą kolejną płytą, podnoszą sobie poprzeczkę..

Od Corruption, poprzez Leash Eye, J.D.Overdrive, Cochise a kończąc chociażby na Death Denied i Magnificent Muttley. Scena kwitnie, ma światowego poziomu przedstawicieli, a mimo wszystko wciąż obradza coraz to smakowitszymi kąskami. Tym razem taki stonerowy podgrzybek wyrósł pod ściółką Olsztyna i nazywa się Traffic Junky. Debiut w postaci 'Desert Carnivale' jest o tyle udany, że nie stara się ortodoksyjnie wcisnąć w gatunkowe ramy stoner rocka, a z niezwykłym wyczuciem myszkuje również po interesujących ich stylistykach, głównie klasycznym hard rocku.

No i właśnie, riffy często unurzane są w posępnej atmosferze Black Sabbath - album zresztą zaczyna się w bardzo podobnym tonie jak debiut kapeli Osbourne’a, a Darek Krasowski w 'The Ones That We Want' delikatnie bawi się wokalną manierą Ozzy’ego. Poza piaskowymi, doprawdy godnymi riffami, Traffic Junky, jak na stonerowe standardy, bardzo dobrze radzą sobie w graniu czysto instrumentalnym. Dużo tu przednich solówek w starym stylu, na dodatek nie spełniają one wyłącznie funkcji modelowej kompozycji utworu, którą po prostu trzeba zaliczyć i odhaczyć, ale idealnie budują strukturę utworów. Mało tego, solówki w większości przypadków grane są bez tej plagi stonerowego grania, wah-waha. Takie czysto instrumentalne fragmenty świadczą o muzycznej dojrzałości. Wystarczy zerknąć, jak dużo bezwokalowej części zagospodarowano w pierwszej części płyty, szczególnie udany jest moment pomiędzy 'Dignity' i tytułowym 'Pustynnym karnawałem'. Pierwszy ze wspomnianych kończy się prawie trzyminutowym, rewelacyjnym instrumentalem, a drugi rozkręca ponad minutowy, świetny wstęp. Swoją drogą, 'Desert Carnivale' ma genialny, hipnotyczny klimat budowany z pomocą basu i lekko delayowanej gitary.

Ewenementem jest też 'Life After Life' - jeden z fajniejszych numerów na płycie. Rozpoczyna się wolno, wręcz walcowato, na modłę Black Sabbath, zupełnie jakby udać się na wycieczkę z furmanem, który akurat w wyjątkowo paskudny, dżdżysty dzień wiezie trumnę ze zwłokami, by w połowie popuścić wodzę, włączyć piąty bieg, naśladować gitarami galop koni i przemienić się w wyjątkowo udaną, niebezpieczną reminiscencję Iron Maiden. Na koniec natomiast znów zmiana atmosfery i kolejny udany fragment instrumentalny z wokalizami Krasowskiego. Jest też ballada 'In The City of Lost Souls', trochę bluesująca, ozdobiona świetnymi solówkami na wysokich progach. Na końcu piosenka, zupełnie niespodziewanie, napotyka na swojej drodze diabła i robi się głośno i z przytupem.

'Little Boy' to kolejny dowód, że Traffic Junky mają bujną muzyczną wyobraźnię, a przede wszystkim pomysł na swoje granie zaczerpnięty z klasycznego hard rocka. Niby typowy stonerowy numer nagle zmienia się nie do poznania, jak Pink Floyd w 'Echoes', i dosłownie zaczyna wierzgać na wszelkie możliwe sposoby. A na koniec została jeszcze 'Becky' - pewnie tak graliby Red Hot Chilli Peppers, gdyby rzeczywiście byli tacy hot chilli jak każą się nazywać.

Jedyne do czego można się w debiucie Traffic Junky przyczepić, to trochę za duża ilość materiału jak na jedną płytę. 'Desert Carnivale' trwa 65 minut - myślę, że o 10 minut za długo. Poza tym olsztyńska kapela po prostu zachwyca. Pomysłem na siebie, umiejętnościami technicznymi, wokalem, kapitalnymi solówkami, fragmentami czysto instrumentalnymi, wycieczkami w stronę hard rockowej klasyki i garaży lat '90, niebanalnym podejściem do kompozycji utworów, a wreszcie całą masą zabawy jaką wepchali w poszczególne utwory. Gatunkowo jest to piaszczysty stoner, ale muzyczne inspiracje Traffic Junky sięgają w dużo odleglejsze w czasie i dźwiękowo bardzo fajne rejony. Dla mnie to kapitalny debiut i od razu pierwsza liga polskiego hard rocka.
(Grzegorz Bryk)
1. Man Behind the Sun [09:06]
2. The Ones That We Want [04:01]
3. Dignity [05:30]
4. Desert Carnivalé [05:07]
5. Life After Life [06:07]
6. Hercules [05:03]
7. Evil Woman [06:10]
8. In the City of Lost Souls [05:25]
9. Little Boy [07:02]
10. One Shot One Kill [06:29]
11. Becky [04:53]Dominik Piechowski - Bass
Dariusz Krasowski - Vocals
Filip Zawadzki - Drums
Paweł Rychta - GuitarPOBRAŁEŚ I SIĘ CIESZYSZ ? POZWÓL WIĘC POBRAĆ INNYM, NIECH TEŻ SIĘ CIESZĄ !!!


INITIAL SEEDING. SEED 14:30-23:00.
POLECAM!!!

START GODZINA 15-ta...
Podobne torrenty
[Teledyski/Koncerty] GRUBSON - WOODSTOCK FESTIVAL POLAND 2016 (2016) [DVD9] [PAL] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] THE BWPP - LIVE-PROXIMA 23.04.2016, VARSOVIA (2016) [WMA] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] GRUBSON - WOODSTOCK FESTIVAL POLAND 2016 (2016) [WMA] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] VA - ETHNO PORT 2016 (2016) [WMA] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] KROKE - TEN (2016) [WMA] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] TORD GUSTAVSEN - WHAT WAS SAID (2016) [MP3@320] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] LAST UNION - MOST BEAUTIFUL DAY (2016) [MP3@320] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] THE BALLAD ABOUT - ESCAPIST (2016) [MP3@320] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] ANTHEM - PRAEPOSTERUM (2016) [MP3@320] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] RAZ, DWA, TRZY - TO JA (1993/2016) [WMA] [FALLEN ANGEL]
Szczegóły torrenta
Trackerhttp://tracker.auratorrent.pl:8089/announce
Multitracker http://tracker.auratorrent.pl:8089/announce
http://tracker.electro-torrent.pl/announce
http://tracker.torrentyorg.pl/announce
http://tracker.devil-torrents.pl/announce

Kategoria: » Muzyka
Dodane18/06/2017 09:06:51
Ostatnie Uaktualnienie23/11/2017 05:22:43
Pokaż/Ukryj pliki:
17 plików
NIKT JESZCZE NIE DODAŁ KOMENTARZA

DODAJ KOMENTARZ
Więcej EmoticonWstecz

Żaden z opisanych na stronie plików nie jest przetrzymywany na serwerze. Administrator strony immortaltorrent.pl nie może ponieść konsekwencji prawnych za to co użytkownicy zamieszczają lub piszą na stronie.
Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy zobowiązani są do przestrzeganie tych zasad.
Rejestracja konta jest jednoznaczna z akceptacją zasad.

2017 © immortaltorrent.pl


Najlepsze strony Torrentowe