Torrentów: 148554      Ranga: Gosc               Stwórz konto Odzyskiwanie hasła


Kategorie
Filmy
 ⇒ DivX - XviD
 ⇒ RMVB
 ⇒ DVD-R
 ⇒ TV + Seriale
 ⇒ HDTV-HD
 ⇒ VCD - SVCD
 ⇒ x 264
 ⇒  3D
Gry
 ⇒ Gry PC
 ⇒ Gry Konsole
 ⇒ xbox360
Muzyka
 ⇒ Muzyka
 ⇒ Teledyski/Koncerty
Książki - Komiksy
 ⇒ E-Booki + Audio
 ⇒ Komiksy
Inne
 ⇒ XXX
 ⇒ Dla Dzieci
 ⇒ Sport
 ⇒ Pozostałe - Różne
 ⇒ Manga - Anime
 ⇒ GSM - PDA
Aplikacje
 ⇒ Windows
 ⇒ Linux + MacintoshDetale torrenta

Rise Of Nations
Kondycja:
Dodane: 05/01/2009
Rozmiar: 493.98 MB
Uploader: Anonimowy
seed(ów): 9
leecher(ów): 7
Pobrane: 88

Ocena: N/ARise of Nations to strategia czasu rzeczywistego stworzona przez studio Big Huge Games, za³o¿one przez Briana Reynoldsa, wspó³twórcê takich tytu³ów jak Civilization II oraz Alpha Centauri. £±czy ona epicki wymiar strategii turowych (np. Civilization) oraz dynamikê rozgrywki typow± dla RTS-ów w stylu Age of Empires. Gracze rozpoczynaj± jako przywódca ma³ej wioski z epoki kamienia ³upanego i mog± poprowadziæ swoj± nacjê (18 narodów, w tym 10 grywalnych) przez piêæ tysiêcy lat rozwoju (³±cznie osiem epok), a¿ po czasy wspó³czesne. Mo¿emy zaj±æ siê wszystkimi aspektami dzia³alno¶ci pañstwa, tj. ekonomi±, rozwojem naukowym i technologicznym, dyplomacj±, budow± armii, walk± oraz ekspansj± terytorialn±.

Stopniowo rozbudowujemy swoj± osadê, budujemy nowe budynki, m.in. farmy, tartaki, spichlerze; rozszerzamy granice naszego terytorium i wraz z postêpem przekszta³camy j± w wielkie pañstwo sk³adaj±ce siê z wielu osad i miast, posiadaj±ce z³o¿on± gospodarkê (wiele ga³êzi gospodarki, kilkana¶cie surowców: z³oto, ¿ywno¶æ, drewno, ¿elazo, itp.) oraz rozwiniêt± technologiê i naukê (drzewo technologiczne sk³adaj±ce siê z dziesi±tek ró¿nych wynalazków i technologii). Gra posiada rozbudowane opcje dyplomatyczne, przy pomocy których mo¿emy ustanawiaæ sojusze, uk³ady handlowe, wywieraæ wp³yw na s±siadów lub te¿ sprowokowaæ przeciwników do wypowiedzenia wojny. Wystêpuje tu 168 ró¿nych typów jednostek bojowych pocz±wszy od zwyk³ych prehistorycznych oszczepników, a¿ po nowoczesne czo³gi i niewykrywalne my¶liwce. Rise of Nations pozwala na rozgrywkê zarówno jedno jak i wieloosobow±. W przypadku gry w trybie single player czeka na graczy piêæ kampanii. Gra posiada dopracowan± grafikê (izometryczny widok akcji, trójwymiarowe jednostki).
Podobne torrenty
[Gry PC] RISE.OF.NATIONS.RISE.OF.LEGENDS-DEViANCE
[Gry PC] Rise of Nations [ENG]
[Gry PC] Rise of Nations: Z³ota Edycja - Spolszczenie
[Gry PC] Trackmania Nations Forever
[Gry PC] War Leaders: Clash of Nations
[Gry PC] Trackmania Nations Forever [PL]
[Gry PC] Trackmania Nations Forever [ENG] [DVD] [DETONATiON]
[Muzyka] Accept - Blood Of The Nations [2010]
[Gry PC] War Leaders: Clash of Nations [2008] [Ger]
[Muzyka] Evile - Infected Nations (2009) [mp3@215]
Szczegóły torrenta
Trackerhttp://tracker.thepiratebay.org/announce
Kategoria:Gry » Gry PC
Dodane05/01/2009 09:01:14
Ostatnie Uaktualnienie24/03/2013 08:24:35
NIKT JESZCZE NIE DODAŁ KOMENTARZA

DODAJ KOMENTARZ
Więcej EmoticonWstecz

Żaden z opisanych na stronie plików nie jest przetrzymywany na serwerze. Administrator strony immortaltorrent.pl nie może ponieść konsekwencji prawnych za to co użytkownicy zamieszczają lub piszą na stronie.
Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy zobowiązani są do przestrzeganie tych zasad.
Rejestracja konta jest jednoznaczna z akceptacją zasad.

2019 © immortaltorrent.pl


Najlepsze strony Torrentowe