Torrentów: 149168      Ranga: Gosc               Stwórz konto Odzyskiwanie hasła


Kategorie
Filmy
 ⇒ DivX - XviD
 ⇒ RMVB
 ⇒ DVD-R
 ⇒ TV + Seriale
 ⇒ HDTV-HD
 ⇒ VCD - SVCD
 ⇒ x 264
 ⇒  3D
Gry
 ⇒ Gry PC
 ⇒ Gry Konsole
 ⇒ xbox360
Muzyka
 ⇒ Muzyka
 ⇒ Teledyski/Koncerty
Książki - Komiksy
 ⇒ E-Booki + Audio
 ⇒ Komiksy
Inne
 ⇒ XXX
 ⇒ Dla Dzieci
 ⇒ Sport
 ⇒ Pozostałe - Różne
 ⇒ Manga - Anime
 ⇒ GSM - PDA
Aplikacje
 ⇒ Windows
 ⇒ Linux + MacintoshDetale torrenta

Just Cause 2 [PL]
Kondycja:
Dodane: 09/09/2010
Rozmiar: 3.58 GB
Uploader: Anonimowy
seed(ów): 11
leecher(ów): 3
Pobrane: 15827

Ocena:

Avalanche Studios ( producent )
Square-Enix / Eidos ( wydawca )
Cenega Poland ( dystrybutor PL )
gry akcji ( TPP )
23 marca 2010 ( ¶wiatowa data premiery )
25 marca 2010 ( data wydania w Polsce )
23 marca 2010 ( data premiery w USA )

wymagania wiekowe: 18+

wymagania sprzêtowe: Core 2 Duo 2.6 GHz, 3 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce GTS 250 lub lepsza), 10 GB HDD, Windows Vista/7

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=10948

Screeny:
http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=5893

Just Cause 2 to kolejna ods³ona serii gier akcji, która zadebiutowa³a na rynku elektronicznej rozrywki w drugiej po³owie 2006 roku. Podobnie jak to mia³o miejsce w przypadku pierwowzoru, program zosta³ opracowany przez szwedzk± firmê Avalanche Studios.
Just Cause 2 to kolejna ods³ona serii gier akcji, która zadebiutowa³a na rynku elektronicznej rozrywki w drugiej po³owie 2006 roku. Podobnie jak to mia³o miejsce w przypadku pierwowzoru, program zosta³ opracowany przez szwedzk± firmê Avalanche Studios.
G³ównym bohaterem gry Just Cause 2 jest Rico Rodriquez - pracownik organizacji o nazwie Agencja, który w pierwszej ods³onie cyklu próbowa³ obaliæ samozwañczy rz±d w Ameryce Po³udniowej. Tym razem nasz ¶mia³ek wyrusza do Azji Po³udniowo-Wschodniej, gdzie na wyspie Panau czeka na niego kolejna, bardzo niebezpieczna misja.
G³ówn± zalet± gry Just Cause 2 jest mo¿liwo¶æ swobodnej eksploracji ogromnej wyspy o powierzchni tysi±ca kilometrów kwadratowych, która obfituje w zró¿nicowane pod wzglêdem klimatu tereny (d¿ungla, pustynie, o¶nie¿one górskie szczyty) a tak¿e realistyczne efekty pogodowe. Oczywi¶cie, ten olbrzymi obszar mo¿emy przemierzaæ w dowolny, wybrany przez siebie sposób. Rico potrafi bowiem biegaæ, p³ywaæ, prowadziæ pojazdy naziemne, powietrzne i morskie, a tak¿e skakaæ ze spadochronu. Pe³na dowolno¶æ czeka na nas równie¿ w kwestii wykonywania poszczególnych zadañ. Podobnie jak pierwowzór, równie¿ Just Cause 2 nie stara siê ci±gn±æ nas za rêkê, pozwalaj±c delektowaæ siê programem wed³ug w³asnego uznania.
W grze Just Cause 2 pojawi³y siê zupe³nie nowe wehiku³y, a tak¿e ca³a masa ¶rodków zag³ady, za pomoc± których Rico wymierza z³oczyñcom sprawiedliwo¶æ. Autorzy poprawili model jazdy samochodami, dziêki czemu u¿ytkownicy programu mog± wykonywaæ efektowne ewolucje kaskaderskie.
Podobne torrenty
Szczegóły torrenta
Trackerhttp://tracker.torrenty.org:6969/announce
Kategoria:Gry » Gry PC
Dodane09/09/2010 11:09:10
Ostatnie Uaktualnienie16/03/2013 10:57:45
NIKT JESZCZE NIE DODAŁ KOMENTARZA

DODAJ KOMENTARZ
Więcej EmoticonWstecz

Żaden z opisanych na stronie plików nie jest przetrzymywany na serwerze. Administrator strony immortaltorrent.pl nie może ponieść konsekwencji prawnych za to co użytkownicy zamieszczają lub piszą na stronie.
Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy zobowiązani są do przestrzeganie tych zasad.
Rejestracja konta jest jednoznaczna z akceptacją zasad.

2019 © immortaltorrent.pl


Najlepsze strony Torrentowe