Torrentów: 150095      Ranga: Gosc               Stwórz konto Odzyskiwanie hasła


Kategorie
Filmy
 ⇒ DivX - XviD
 ⇒ RMVB
 ⇒ DVD-R
 ⇒ TV + Seriale
 ⇒ HDTV-HD
 ⇒ VCD - SVCD
 ⇒ x 264
 ⇒  3D
Gry
 ⇒ Gry PC
 ⇒ Gry Konsole
 ⇒ xbox360
Muzyka
 ⇒ Muzyka
 ⇒ Teledyski/Koncerty
Książki - Komiksy
 ⇒ E-Booki + Audio
 ⇒ Komiksy
Inne
 ⇒ XXX
 ⇒ Dla Dzieci
 ⇒ Sport
 ⇒ Pozostałe - Różne
 ⇒ Manga - Anime
 ⇒ GSM - PDA
Aplikacje
 ⇒ Windows
 ⇒ Linux + MacintoshDetale torrenta

Carnivores 2
Kondycja:
Dodane: 21/08/2010
Rozmiar: 138.61 MB
Uploader: Anonimowy
seed(ów): 19
leecher(ów): 1
Pobrane: 10

Ocena: N/A

Carnivores 2, podobnie jak wydany rok wcze¶niej pierwowzór, pozwoli wcieliæ Ci siê w rolê my¶liwego, który wyrusza na oddalon± o miliony lat ¶wietlnych od Ziemi planetê i próbuje zapolowaæ na ¿yj±ce tam stworzenia, ³udz±co podobne do 'naszych* wymar³ych dinozaurów.

Carnivores 2, podobnie jak wydany rok wcze¶niej pierwowzór, pozwoli wcieliæ Ci siê w rolê my¶liwego, który wyrusza na oddalon± o miliony lat ¶wietlnych od Ziemi planetê i próbuje zapolowaæ na ¿yj±ce tam stworzenia, ³udz±co podobne do 'naszych* wymar³ych dinozaurów.

Na pocz±tku rozgrywki, gracz otrzymuje kredyt w postaci stu punktów, który mo¿e wydaæ na prost± broñ i wykupienie licencji, pozwalaj±cej strzelaæ do ma³ych przedstawicieli fauny. Kiedy uda Ci siê co¶ upolowaæ, otrzymasz kolejne punkty, które pozwol± zakupiæ zarówno bardziej destrukcyjny arsena³ jak i nowe pozwolenia na odstrza³ wiêkszego zwierza. Planetê FMM UV-32 - gdzie toczy siê akcja gry - zamieszkuje a¿ piêtna¶cie gatunków dinozaurów, ró¿ni±cych siê wielko¶ci±, p³ochliwo¶ci± i agresywno¶ci±, co skutecznie urozmaica rozgrywkê. W podrêcznym arsenale znajdziemy sze¶æ rodzajów broni ofensywnej a tak¿e ró¿ne przedmioty pomagaj±ce w tropieniu zwierzyny, np. mapy, lornetki czy gwizdki, zwabiaj±ce nasze przysz³e trofeum my¶liwskie.

Carnivores 2, osadzony w perspektywie pierwszej osoby, korzysta z autorskiego, trójwymiarowego silnika, zaprojektowanego w ca³o¶ci przez producenta gry, firmê Action Forms. Na uwagê zas³uguj± dobrze odwzorowane i ró¿ni±ce siê pomiêdzy sob± ¶rodowiska, pieczo³owicie wykonane modele dinozaurów a tak¿e masa skryptów, podnosz±ca inteligencjê przeciwników (zwierzyna mo¿e nas us³yszeæ, zw±chaæ czy zobaczyæ i w zale¿no¶ci od charakteru, uciec lub próbowaæ nas zabiæ).
Podobne torrenty
Szczegóły torrenta
Trackerhttp://tracker.openbittorrent.com/announce
Kategoria:Gry » Gry PC
Dodane21/08/2010 18:08:21
Ostatnie Uaktualnienie21/01/2013 12:02:43
NIKT JESZCZE NIE DODAŁ KOMENTARZA

DODAJ KOMENTARZ
Więcej EmoticonWstecz

Żaden z opisanych na stronie plików nie jest przetrzymywany na serwerze. Administrator strony immortaltorrent.pl nie może ponieść konsekwencji prawnych za to co użytkownicy zamieszczają lub piszą na stronie.
Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy zobowiązani są do przestrzeganie tych zasad.
Rejestracja konta jest jednoznaczna z akceptacją zasad.

2019 © immortaltorrent.pl


Najlepsze strony Torrentowe