Torrentów: 138579      Ranga: Gość               Stwórz konto Odzyskiwanie hasła


Kategorie
Filmy
 ⇒ DivX - XviD
 ⇒ RMVB
 ⇒ DVD-R
 ⇒ TV + Seriale
 ⇒ HDTV-HD
 ⇒ VCD - SVCD
 ⇒ x 264
 ⇒  3D
Gry
 ⇒ Gry PC
 ⇒ Gry Konsole
 ⇒ xbox360
Muzyka
 ⇒ Muzyka
 ⇒ Teledyski/Koncerty
Książki - Komiksy
 ⇒ E-Booki + Audio
 ⇒ Komiksy
Inne
 ⇒ XXX
 ⇒ Dla Dzieci
 ⇒ Sport
 ⇒ Pozostałe - Różne
 ⇒ Manga - Anime
 ⇒ GSM - PDA
Aplikacje
 ⇒ Windows
 ⇒ Linux + MacintoshDetale torrenta

ATHEIST - JUPITER (2010) [WMA] [FALLEN ANGEL]
Kondycja:
Dodane: 04/06/2017
Rozmiar: 262.68 MB
Uploader: Fallen_Angel

seed(ów): 0
leecher(ów): 0
Pobrane: 0

Ocena: N/A

...SIŁA I PIĘKNO MUZYKI TKWIĄ W JEJ RÓŻNORODNOŚCI...Atheist to z pewnością zespół, który w latach 90. wyprzedził swoje czasy. 'Piece of Time', 'Unqestionable Presence' i 'Elements' do dziś pozostają dla technicznego, progresywnego thrash/death metalu tym, czym dla całego świata jest wzorzec metra w Sevres pod Paryżem. Razem z Pestilence i Cynic amerykańce pokazali, że metal to nie tylko grzanie na 4/4, ale że można bez problemu łączyć się z gatunkami takimi jak jazz czy fusion. Atheist od 1993 roku nie nagrali jednak nic nowego, a metal przez 17 lat na pewno nie stał w miejscu. Tym większa więc była moja radość i ciekawość, gdy okazało się, że światło dzienne ujrzy 'Jupiter' - czwarty album w dorobku grupy. Pestilence i Cynic wywołały swoimi powrotami mieszane uczucia, albo nagrywając muzykę zbyt zachowawczą (Ressurection Macabre), albo zbyt eksperymentalną (Traced in Air). Jak na ich tle plasuje się Atheist?

Pierwszy odsłuch nowego materiału spowodował we mnie uczucia wręcz ekstatyczne, a 'Second to Sun' rzuciło mną o ścianę z siłą wnerwionego Pudziana. Na pewno wrażenie robią umiejętności techniczne muzyków, niesamowita energia bijąca z tych dźwięków. Atheist świetnie połączył metalową motorykę z nieszablonowym podejściem do aranżacji, chociaż to chyba nie powinno dziwić nikogo, kto miał kontakt z ich wcześniejszymi dokonaniami. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że cała płyta trzyma równy poziom nie mając słabych punktów. 'Live and Live Again' to murowany hit na koncerty, w niczym nie ustępuje mu 'Faux King Christ'. Zresztą cały album na pewno sprawdzi się na żywo, co nie jest łatwe do uzyskania przy takim zagmatwaniu. Warto jeszcze dodać, że Panowie nie przespali ostatnich 17 lat i słychać, że mają pojęcie co dzisiaj w metalowej trawie piszczy - chociaż oczywiście nie można tu mówić o jakich ewidentnych inspiracjach. Album nie brzmi w żaden sposób archaicznie, chociaż stanowi widoczną kontynuację albumów z lat 90., a zwłaszcza dwóch pierwszych płyt. Jeszcze słówko o świetnej produkcji albumu i wychodzi na to, że mamy przed sobą album bez wad. Czy tak jest naprawdę? To byłoby zbyt piękne, by być prawdziwe. Mimo, że 'Jupiter' wciąż wzbudza naprawdę pozytywne odczucia, to jednak po bliższym zapoznaniu się z zawartością można odnieść wrażenie, że płyta jest troszkę zbyt zachowawcza. Oczywiście, 90% dzisiejszych kapel metalowych może tylko marzyć o nagraniu czegoś na tym poziomie, co nie zmienia jednak faktu że od kogo oczekiwać jak najwięcej, jak nie od największych? Atheist przez lata obrósł legendą zespołu przełomowego i wyznaczającego nowy kierunek w muzyce metalowej. Taka legenda może jednak ciążyć, bo granice ciężkiego grania zostały niewyobrażalnie przesunięte od czasów, gdy to amerykanie kreowali nowe trendy. Nie każdy nazywa się Celtic Frost czy Mayhem i nie każdy potrafi powrócić po latach z albumem z jednej strony zupełnie odmiennym od dotychczasowych dokonań, a z drugiej godnie kontynuującym trwający kult wśród fanów i nowatorskim zarazem. Atheist na pewno nie zawiódł oczekiwań, dostarczając nam album nagrany na najwyższym światowym poziomie. 'Jupiter' to bez dwóch zdań ścisła czołówka wydawnictw roku 2010, płyta która zadowoli starych i pozwoli zyskać nowych fanów. Obiektywnie rzecz biorąc trudno mieć do tego albumu jakiekolwiek zastrzeżenia, a że apetyt był może troszkę większy? Przecież dostaliśmy wykwintne, doskonale przyrządzone i podane muzyczne danie, więc nie ma sensu narzekać.
1. Second to Sun
2. Fictitious Glide
3. Fraudulent Cloth
4. Live and Live Again
5. Faux King Christ
6. Tortoise the Titan
7. When the Beast
8. Third PersonBass, Guitar – Jonathan Thompson
Drums – Steve Flynn
Guitar – Chris Baker
Vocals – Kelly ShaeferPOBRAŁEŚ I SIĘ CIESZYSZ ? POZWÓL WIĘC POBRAĆ INNYM, NIECH TEŻ SIĘ CIESZĄ !!!


INITIAL SEEDING. SEED 14:30-23:00.
POLECAM!!!

START GODZINA 14-ta...
Podobne torrenty
[Muzyka] Atheist - Jupiter (2010)
[Muzyka] Atheist - Jupiter (2010) [APE] [DeathThrash Metal]
[Muzyka] ATHEIST - THE BEST OF ATHEIST (2017) [MP3@320] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] ATHEIST - ELEMENTS (1993/2015) [WMA] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] ATHEIST - PIECE OF TIME (1989/2016) [WMA] [FALLEN ANGEL]
[Teledyski/Koncerty] ATHEIST - PIECE OF TIME-BONUS DVD (2016) [DVD5] [NTSC] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] ATHEIST - UNQUESTIONABLE PRESENCE (1991/2016) [DELUXE EDITION] [WMA] [FALLEN ANGEL]
[DivX - XviD] Jupiter Intronizacja - Jupiter Ascending *2015* [720 p] [WEB-DL] [XviD] [AC3-MORSS] [Napisy PL]
[DivX - XviD] Jupiter Intronizacja - Jupiter Ascending 2015 [BRRip] [XviD-KiT] [Lektor PL]
[DivX - XviD] Jupiter:Intronizacja - Jupiter Ascending *2015* [DVDRip] [XviD-NN][m19][Lektor PL]
Szczegóły torrenta
Trackerhttp://tracker.auratorrent.pl:8089/announce
Multitracker http://tracker.auratorrent.pl:8089/announce
http://tracker.electro-torrent.pl/announce
http://tracker.torrentyorg.pl/announce
http://tracker.devil-torrents.pl/announce

Kategoria: » Muzyka
Dodane04/06/2017 09:06:19
Ostatnie Uaktualnienie04/06/2017 09:54:19
Pokaż/Ukryj pliki:
16 plików
NIKT JESZCZE NIE DODAŁ KOMENTARZA

DODAJ KOMENTARZ
Więcej EmoticonWstecz

Żaden z opisanych na stronie plików nie jest przetrzymywany na serwerze. Administrator strony immortaltorrent.pl nie może ponieść konsekwencji prawnych za to co użytkownicy zamieszczają lub piszą na stronie.
Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy zobowiązani są do przestrzeganie tych zasad.
Rejestracja konta jest jednoznaczna z akceptacją zasad.

2017 © immortaltorrent.pl


Najlepsze strony Torrentowe