Torrentów: 137997      Ranga: Gość               Stwórz konto Odzyskiwanie hasła


Kategorie
Filmy
 ⇒ DivX - XviD
 ⇒ RMVB
 ⇒ DVD-R
 ⇒ TV + Seriale
 ⇒ HDTV-HD
 ⇒ VCD - SVCD
 ⇒ x 264
 ⇒  3D
Gry
 ⇒ Gry PC
 ⇒ Gry Konsole
 ⇒ xbox360
Muzyka
 ⇒ Muzyka
 ⇒ Teledyski/Koncerty
Książki - Komiksy
 ⇒ E-Booki + Audio
 ⇒ Komiksy
Inne
 ⇒ XXX
 ⇒ Dla Dzieci
 ⇒ Sport
 ⇒ Pozostałe - Różne
 ⇒ Manga - Anime
 ⇒ GSM - PDA
Aplikacje
 ⇒ Windows
 ⇒ Linux + MacintoshDetale torrenta

PETER FRAMPTON - FCA! 35-AN EVENING WITH PETER FRAMPTON (2012) [2XDVD9] [NTSC] [FALLEN ANGEL]
Kondycja:
Dodane: 18/05/2017
Rozmiar: 11.59 GB
Uploader: Fallen_Angel

seed(ów): 0
leecher(ów): 2
Pobrane: 14

Ocena: N/A

...SIŁA I PIĘKNO MUZYKI TKWIĄ W JEJ RÓŻNORODNOŚCI...
2 x DVD 9
NTSC, 16:9
DD 2.0
DD 5.1
DTS
TT - 189 minU nas Peter Frampton jest artystą znanym chyba tylko największym miłośnikom rocka. W USA i na całym świecie jest otaczany prawdziwą estymą. Kariera tego brytyjskiego muzyka zaczęła się na początku lat siedemdziesiątych XX wieku. Wydana w 1976 roku, najpierw jako pojedynczy, a później jako podwójny winyl, płyta 'Frampton Comes Alive!' pozostaje po dziś dzień jedną z najpopularniejszych płyt nagranych na żywo. Może to kwestia magicznego miejsca, w którym została zarejestrowana (słynne Winterland w San Francisco)? A może magii gitarzysty i repertuaru, na który składają się klasyczne już dziś kompozycje? Na przestrzeni lat płyta została sprzedana w ilości ponad sześciu milionów kopii, sześciokrotnie pokrywając się platyną. Nie dziwi więc, że na przełomie 2011 i 2012 roku Frampton celebrował okrągłą, trzydziestą piątą rocznicę premiery 'Frampton Comes Alive!'. Wyruszył więc w jubileuszową trasę, która została przyjęta z bardzo dużym entuzjazmem.

Zawartość dwupłytowego DVD „FCA! 35 Tour: An Evening With Peter Frampton” to zapis koncertów z tejże trasy, które odbyły się w dwóch miejscach, w Pabst Theatre w Milwaukee i w The Beacon Theatre w Nowym Jorku, oba w 2012 roku. Repertuar koncertu na pierwszej płycie to numer w numer zawartość 'Frampton Comes Alive!' z 1976 roku. Słucha się tego niesamowicie, całość w ogóle się nie zestarzała.

Takie kawałki jak 'Show Me The Way', 'Something’s Happening', 'Doobie Wah', 'It’s A Plain Shame', 'All I Want To Be (Is By Your Side)', 'Wind Of Change', 'Baby, I Love Your Way', 'I Wanna Go To The Sun', 'Penny For Your Thoughts', 'I’ll Give You) Money', 'Shine On', 'Jumpin’ Jack Flash' The Rolling Stones, 'Lines On My Face' czy 'Do You Feel Like We Do' cec*censored*e rzadka we współczesnym rocku szczerość, łatwość wykonania i trafność w doborze nut. Każdy kawałek, a w szczególności słynna ballada 'Baby, I Love Your Way' autorstwa Framptona, to dziś klasyk. Wspólnemu jego odśpiewaniu z pomocą publiczności towarzyszą ciarki na plecach.

Wykonanie całej płyty z 1976 roku ponownie na żywo to potwierdzenie jej żywotności i tego, że to prawdziwy evergreen. Frampton gra ją po tylu latach tak, jakby to było jedno z premierowych wykonań – świeżo i z nieukrywanym entuzjazmem. Rockowe nuty, które muzyk krzesa spod palców na swoim Gibsonie Les Paul, brzmią, jakby pochodziły od samego stwórcy. O żywotności jego solówek świadczy znakomity pojedynek gitarzystów w środkowej części '(I’ll Give You) Money'. Dzieje się. Mistrz gitary nie tylko sam gra najważniejsze kawałki na żywo, ale również prowokuje innych muzyków z zespołu do wspólnego jammowania. Znakomite wykonawstwo koncertu sprawia, że gdy się kończy, z wielką radością wraca się do obejrzenia go po raz kolejny.

Na koncercie nie zabrakło również okazji, żeby wysłuchać popisów każdego z instrumentalistów z osobna, co dodało koncertowi jammowego charakteru.

Tym samym celebracja 35-lecia najsłynniejszej płyty Framptona okazała się triumfalnym sukcesem. Słucha się tego i ogląda to tak, jakby tę muzykę nagrano nie trzy dekady temu, a wczoraj. Na dodatek z każdą kolejną minutą koncertu Frampton wspina się na wyżyny swoich umiejętności. Szacun.

Za remastering nagrania źródłowego był odpowiedzialny Bob Ludwig, ten sam który odświeżył w stereo całą dyskografię The Beatles. Ten rozmach brzmieniowy, bogactwo dźwięków, gęstość i częstotliwość głosów instrumentów po prostu słychać. 'FCA! 35 Tour: An Evening With Peter Frampton' to nie żaden jeszcze jeden koncert, to w wersji w DTS 5.1 rockowe wydarzenie. W wersji wielokanałowej dosłownie słychać każdy instrument. Tutaj nic nie zagłusza pozostałych instrumentów. Przy tej lekkości muzyka ma swój ciężar gatunkowy. Wielopłaszczyznowość nagrania i doskonałe rozmieszczenie w przestrzeni sprawia, że z pomocą tej płyty można kalibrować swoje kino domowe. Nie bez znaczenia jest fakt, że nagrań dokonano w nowojorskim Beacon Theatre, w którm swoje recitale rejestrowali The Rolling Stones czy Joe Bonamassa.

Obraz w pełnoekranowym 16:9 również stoi na wysokim poziomie i nie pozostawia wątpliwości, że jego jakość jest bez zarzutu. Kolory żywe, ostrość i odwzorowanie kolorów również są referencyjne.

Ani w zbliżeniach, ani w planach ogólnych nie widać cyfrowych artefaktów. W ujęciach dynamicznych kontury przemieszczających się obiektów są stabilne.

To, co nie zmieściło się na pierwszej płycie, umieszczono na drugiej. Mowa o 68-minutowym koncercie dodatkowym, na który składają się kompozycje z pozostałego repertuaru muzyka. Razem to aż 12 kompozycji, jak m.in.:  'Asleep At The Wheel', 'Restraint', 'Float', 'Double Nickels', 'I Don’t Need No Doctor' czy takie perełki jak cover Soundgarden 'Black Hole Sun' w bluesowej interpretacji Framptona (brzmi oryginalnie). Jest rockowo, ale jest i bluesowo ('For Day Creep').

Materiał bonusowy niewiele ustępuje materiałowi głównemu. Zdarzają się tu momenty, że muzyka Framptona zbyt daleko odchodzi od rocka w stronę country, ale tylko przez chwilę. W kompozycjach o wybitnie hardrockowym charakterze: 'Road To The Sun' jak i 'I Don’t Need No Doctor' muzyka na wokalu wyśmienicie wspomaga jego syn Julian Frampton. Zagrane już na samo zakończenie 'While My Guitar Gently Weeps' The Beatles z 'Białego albumu' okazuje się doskonałym zakończeniem koncertu.

Ostatnim bonusem jest 10-minutowy materiał 'The Phoenix' poświęcony w całości tematowi renowacji zaginionego, ale odnalezionego klasycznego Gibsona Les Paula, ulubionej gitary Framptona. To na niej muzyk zagrał większość koncertów jubileuszowej trasy.DVD 1:
1. Somethin’s Happening
2. Doobie Wah
3. Lines on My Face
4. Show Me the Way
5. It’s a Plain Shame
6. Wind of Change
7. Penny For Your Thoughts
8. All I Wanna Be (Is by Your Side)
9. Baby, I Love Your Way
10. (I Wanna) Go to the Sun
11. (I’ll Give You) Money
12. Shine On
13. Jumpin’ Jack Flash
14. Do You Feel Like We Do

DVD 2:
1. Asleep at the Wheel
2. Restraint
3. Float
4. Boot It Up
5. Double Nickels
6. Vaudeville Nanna and the Banjolele
7. Road to the Sun
8. I Don’t Need No Doctor
9. Black Hole Sun
10. Four Day Creep
11. Off the Hook
12. While My Guitar Gently WeepsPOBRAŁEŚ I SIĘ CIESZYSZ ? POZWÓL WIĘC POBRAĆ INNYM, NIECH TEŻ SIĘ CIESZĄ !!!


INITIAL SEEDING. SEED 14:30-23:00.
POLECAM!!!

ODPALAM WIECZOREM... PIĄTEK, SOBOTA - BRAK SEEDA.
Podobne torrenty
[Teledyski/Koncerty] PETER FRAMPTON - LIVE IN DETROIT (2013) [DVD9] [NTSC] [FALLEN ANGEL]
[Teledyski/Koncerty] Peter Frampton - Frampton Comes Alive II [DVD9]
[Teledyski/Koncerty] PETER GREEN SPLINTER GROUP - AN EVENING WITH PETER GREEN SPLINTER GROUP IN CONCERT (2003) [DVD9] [PAL] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] PETER GREEN SPLINTER GROUP - AN EVENING WITH PETER GREEN SPLINTER GROUP IN CONCERT (2003) [WMA] [FALLEN ANGEL]
[Teledyski/Koncerty] ANNIHILATOR - TEN YEARS IN HELL (2006) [2XDVD9] [NTSC] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] IIRO RANTALA, LARS DANIELSSON, PETER ERSKINE - HOW LONG IS NOW? (2016) [MP3@320] [FALLEN ANGEL]
[Teledyski/Koncerty] PAT METHENY - THE ORCHESTRION PROJECT (2012) [NTSC] [FALLEN ANGEL]
[Teledyski/Koncerty] THE RACONTEURS - LIVE AT MONTREUX 2008 (2012) [DVD9] [NTSC] [FALLEN ANGEL]
[Teledyski/Koncerty] ROBERT PLANT & THE BAND OF JOY - LIVE FROM THE (((ARTISTS DEN))) (2012) [DVD9] [NTSC] [FALLEN ANGEL]
[Teledyski/Koncerty] RUSH - IN RIO (2003) [2XDVD9] [PAL] [FALLEN ANGEL]
Szczegóły torrenta
Trackerhttp://tracker.auratorrent.pl:8089/announce
Multitracker http://tracker.auratorrent.pl:8089/announce
http://tracker.electro-torrent.pl/announce
http://tracker.torrentyorg.pl/announce
http://tracker.devil-torrents.pl/announce

Kategoria:Muzyka » Teledyski/Koncerty
Dodane18/05/2017 18:05:56
Ostatnie Uaktualnienie27/05/2017 23:34:10
Pokaż/Ukryj pliki:
68 plików
NIKT JESZCZE NIE DODAŁ KOMENTARZA

DODAJ KOMENTARZ
Więcej EmoticonWstecz

Żaden z opisanych na stronie plików nie jest przetrzymywany na serwerze. Administrator strony immortaltorrent.pl nie może ponieść konsekwencji prawnych za to co użytkownicy zamieszczają lub piszą na stronie.
Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy zobowiązani są do przestrzeganie tych zasad.
Rejestracja konta jest jednoznaczna z akceptacją zasad.

2017 © immortaltorrent.pl


Najlepsze strony Torrentowe