Torrentów: 144080      Ranga: Gosc               Stwórz konto Odzyskiwanie hasła


Kategorie
Filmy
 ⇒ DivX - XviD
 ⇒ RMVB
 ⇒ DVD-R
 ⇒ TV + Seriale
 ⇒ HDTV-HD
 ⇒ VCD - SVCD
 ⇒ x 264
 ⇒  3D
Gry
 ⇒ Gry PC
 ⇒ Gry Konsole
 ⇒ xbox360
Muzyka
 ⇒ Muzyka
 ⇒ Teledyski/Koncerty
Książki - Komiksy
 ⇒ E-Booki + Audio
 ⇒ Komiksy
Inne
 ⇒ XXX
 ⇒ Dla Dzieci
 ⇒ Sport
 ⇒ Pozostałe - Różne
 ⇒ Manga - Anime
 ⇒ GSM - PDA
Aplikacje
 ⇒ Windows
 ⇒ Linux + MacintoshDetale torrenta

MIKROMUSIC - PIĘKNY KONIEC (2013) [FLAC] [FALLEN ANGEL]
Kondycja:
Dodane: 12/02/2018
Rozmiar: 269.20 MB
Uploader: Fallen_Angel

seed(ów): 0
leecher(ów): 0
Pobrane: 0

Ocena: N/A

...SIŁA I PIĘKNO MUZYKI TKWIĄ W JEJ RÓŻNORODNOŚCI...Są na świecie płyty, o których nie śniło się młodym klerykom...Przekorny Piękny Koniec to już piąta płyta zespołu Mikromusic. Wizytówką jest oniryczny głos Natalii Grosiak, który i tym razem w całej swojej delikatności współgra ze skomponowaną przez Dawida Korbaczyńskiego muzyką.

Zespół istnieje już od dziesięciu lat. Od tego czasu nieprzerywanie koncertuje. Dodatkowo zbiera same pochlebne recenzje. Założycielami są wspomniani powyżej: Natalia Grosiak oraz Dawid Korbaczyński. Obskoczyli już wszystkie ważniejsze festiwale w naszym kraju. Na swoim koncie mają występy także poza granicami Polski: Francja, Hiszpania, Niemcy i Czechy.

Na swoim koncie ma już cztery płyty, a piątego marca tego roku wypłynął z kolejną: Piękny Koniec. Jest ona zdecydowanie niebanalna. Różni się od poprzednich. Mniej tu już  połączeń jazzu trip hopu, więcej natomiast rocka. Głos Natalii Grosik w dalszym ciągu hipnotyzuje i nie pozwala posłuchać płyty tylko raz. Współgra z nią perkusja, której rytmiczność w większości piosenek gra pierwsze skrzypce. Piękny Koniec, to w rzeczywistości nowy etap, a więc początek. Dosłownie. Po pierwsze grupa jak zwykle zmodyfikowała, odświeżyła swój styl. Po drugie, podpisując kontrakt z wielką wytwórnią płytową, otworzyła sobie drzwi domów większości Polaków. Tym bardziej docenić należy ten etap rozwoju grupy, pamiętając, że przez dziesięć lat grali intymnie dla swoich wiernych fanów. I mimo, ze występowali na dużych festiwalach, są zdecydowanie składem offowym.

Sformułowanie 'piękny koniec' można uznać za oksymoron. Ale takie właśnie jest Mikromusic. A przynajmniej takie są teksty tego składu. Pełne przekory, oksymoroniczne, nieprzewidywalne i zdecydowanie niebanalne. Natalia, która przede wszystkim jest autorką, bawi się słowem zarówno pisząc jak i je wyśpiewując. Zapożyczając wers z piosenki Turnaua: liryka tkliwa dynamika- takie są utwory znajdujące się na tym krążku: tkliwe, aczkolwiek dynamiczne, no po prostu liryczne. Tematyka krążka oscyluje wokół tematu różnych odcieni rozstania: śmierć, koniec świata, zerwanie, przemijanie. Mimo melancholijnych brzmień, płytę można przepełnioną optymistyczną energią. Znajdziemy w niej refleksyjność. Teksty traktują o zrozumieniu i zgodzie, które są terapią na zakańczany etap życia.

Singlami promującymi płytę są Takiego Chłopaka oraz Zostań Tak. Pierwszy utwór to sprzeczność wynikająca z obawy przed byciem samotną. Niepożądane cechy męskie, w obliczu pozostania pojedynkę, nie są już przeszkodą. Zostają pominięte. Liczy się tylko chęć bycia z kimś.  Natomiast  Zostań Tak to refleksyjne wyrażenie tęsknoty. Błogość wspomnienia wzmaga uroczy głos wokalistki i delikatne brzmienie. Na dodatek oglądając teledysk, który jest iście wakacyjny, nie pozostaje nic innego jak rozpłynąć się i uśmiechnąć do własnych upojnych chwil.

I w końcu Mikromusic zostało docenione przez stacje radiowe, dzięki czemu utwory promujące krążek możemy usłyszeć z głośników.

Jedenaście utworów- tyle liczy sobie płyta. Mniej tu fali ludowej, jak to miało miejsce w poprzednich wydawnictwach, za to więcej rockowych brzmień. Dalej jednak jest osobiście i nastrojowo. Wraz z upływem czasu zmienia się nacechowanie emocjonalne krążka.  Słuchając wybieramy się w podróż od euforii, poprzez smutek, do zrozumienia, wyciszenia.

Jeśli ktoś miałby wątpliwości, czy zmiana stylistyki jest zmianą na lepsze, powinien odrzucić te myśli. Rozwój nieuchronnie wiąże się z próbowaniem nowego. Mikromusic nie bało się tego uczynić. Instynktowne podążanie za nowością, to szczere odkrywanie siebie. Bo każdy z muzyków tworzących tę płytę po troszeczku odsłania kawałek swojej emocjonalności, wrażliwości. Poproszę Was o przywdzianie słuchawek i, jeśli jeszcze nie mieliście przyjemności, przesłuchanie krążka. Gwarantuję, wraz z wypływającą muzyką 'pod sercem [robi się] tak ciepło, że topi lód'.
(Joanna Niewiadomska)

1. Za Mało
2. Jestem Super
3. Biedronki W Słoikach
4. Sopot
5. Śmierć Pięknych Saren
6. Pożar
7. Takiego Chłopaka
8. Pod Włos
9. Zostań Tak
10. Halo
11. Adamhttps://www.youtube.com/watch?v=cFEakbgmD5cCzytaj:
https://esensja.pl/muzyka/recenzje/tekst.html?id=16360POBRAŁEŚ I SIĘ CIESZYSZ ? POZWÓL WIĘC POBRAĆ INNYM, NIECH TEŻ SIĘ CIESZĄ
!!!INITIAL SEEDING. SEED 14:30-23:00.
POLECAM!!!

START GODZINA 17:00...
Podobne torrenty
[Muzyka] MIKROMUSIC - MIKROMUSIC W KWIETNIU (2016) [WMA] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] MIKROMUSIC - TAK MI SI NIE CHCE (2017) [WMA] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] EXIVIOUS - LIMINAL (2013) [FLAC] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] EVAN BREWER - YOUR ITINERARY (2013) [FLAC] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] TATVAMASI - PARTS OF THE ENTIRETY (2013) [FLAC] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] NARJAHANAM - WA MA KHUFIYA KANA A\'ATHAM (2013) [FLAC] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] PIOTR DAMASIEWICZ PROJECT - IMPROGRAPHIC 1 (2013) [FLAC] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] CHARLES BRADLEY - VICTIM OF LOVE (2013) [FLAC] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] STEVIE RAY VAUGHAN AND DOUBLE TROUBLE - TEXAS FLOOD (1983/2013) [FLAC] [FALLEN ANGEL]
[Muzyka] STEVIE RAY VAUGHAN AND DOUBLE TROUBLE - COULDN\'T STAND THE WEATHER (1984/2013) [FLAC] [FALLEN ANGEL]
Szczegóły torrenta
Trackerudp://tracker.leechers-paradise.org:6969/announce
Multitracker udp://tracker.leechers-paradise.org:6969/announce
http://tracker.devil-torrents.pl/announce
http://tracker.torrentyorg.pl/announce
http://tracker.electro-torrent.pl/announce
udp://9.rarbg.com:2750/announce
udp://9.rarbg.to:2730/announce
udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
udp://9.rarbg.me:2790/announce
udp://eddie4.nl:6969/announce
udp://shadowshq.eddie4.nl:6969/announce
http://tracker.devil-torrents.pl/announce
udp://explodie.org:6969/announce
udp://tracker.leechers-paradise.org:6969/announce
udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
http://agusiq-torrents.pl:6969/announce

Kategoria: » Muzyka
Dodane12/02/2018 14:02:00
Ostatnie Uaktualnienie12/02/2018 14:03:00
Pokaż/Ukryj pliki:
18 plików
NIKT JESZCZE NIE DODAŁ KOMENTARZA

DODAJ KOMENTARZ
Więcej EmoticonWstecz

Żaden z opisanych na stronie plików nie jest przetrzymywany na serwerze. Administrator strony immortaltorrent.pl nie może ponieść konsekwencji prawnych za to co użytkownicy zamieszczają lub piszą na stronie.
Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy zobowiązani są do przestrzeganie tych zasad.
Rejestracja konta jest jednoznaczna z akceptacją zasad.

2018 © immortaltorrent.pl


Najlepsze strony Torrentowe